Кошик
223 відгуків

Ваги, торгове та складське обладнання

+380 (98) 893-67-67
+380 (97) 874-79-79

П'ять причин на користь вигідного співробітництва з Hottorg кафе і ресторанах

П'ять причин на користь вигідного співробітництва з Hottorg кафе і ресторанах

П'ять причин на користь вигідного співробітництва з Hottorg кафе і ресторанах

Інтернет-магазин Hottorg відомий на вітчизняному ринку, як надійний постачальник вагового, складського і торгового устаткування. Однією з привабливих категорій товарів є ваги для кафе і ресторанів, зокрема фасувальні ваги.

Чому співвітчизникам слід робити свій вибір на користь співпраці з нами? А тому, що користь такого кроку полягає в п'ятірці причин, які роблять його ефективним і вигідним, приносить велику користь в розвитку бізнесу:

По-перше, пропоноване вагове обладнання проводиться перевіреними виробниками - вітчизняними і зарубіжними. У нас є можливість відбору точних, надійних і довговічних виробів. На нашому сайті доступна вся необхідна інформація про товари, є їхні фотографії для ознайомлення потенційних покупців, технічні характеристики.
По-друге, реалізація ваг різного призначення, в тому числі - фасувальних, що дозволяють полегшити роботу персоналу кафе, барів і ресторанів, здійснюється за цінами виробників. Для придбання товару досить звернутися до нас по телефону або через корзину.
По-третє, наша робота здійснюється шляхом прямого співробітництва з заводами-виробниками. Це дозволяє пропонувати співвітчизникам виконання замовлень для здійснення конкретних завдань, нестандартних вимог, навантажень і зважування вантажів різних габаритів.
По-четверте, в нашому асортименті - вагове обладнання різних цінових сегментів, - бюджетних (недорогих), середніх варіантів і ваг преміум класу. На їх вартість впливають характеристики, функції і комплектація пропонованих товарів.
По-п'яте, швидка доставка замовлених товарів по всій країні самими різними способами.
В сучасних кафе і ресторанах використовується саме різне обладнання, яке дозволяє розширювати можливості цих установ, полегшувати роботу персоналу і підвищувати якість приготування страв.

За допомогою фасувальних ваг здійснюється фасування різних компонентів і продуктів. Кожен власник точки громадського харчування, що піклується про власний бізнес і його розвиток, просто повинен відвідати нашу торгову точку. Впевнені, що ми зможемо допомогти будь-якому покупцеві, запропонувавши великий асортимент вагового обладнання, який постійно оновлюється і поповнюється.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner