Кошик
211 відгуків

Ваги, торгове та складське обладнання

+380 (98) 893-67-67
+380 (97) 874-79-79

Забезпечення контролю ваги на дорогах України

Забезпечення контролю ваги на дорогах України

Забезпечення контролю ваги на дорогах України

Автотранспортні засоби і вага перевезених ними вантажів зважуються за допомогою автомобільних ваг, які на сайті нашого Інтернет-магазину представлені в асортименті. Він постійно поповнюється і розширюється.

Такі ваги є важливою частиною облікових систем, що забезпечують автоматизований контроль і облік вантажів. Заклопотаність станом наших автомобільних доріг змушує приділяти пильну увагу граничним розмірами вантажних навантажень на автотранспорт.

Перевантаження автомобілів веде до їх передчасного зносу, до порушень правил перевезень, а також до пошкодження автодоріг. Щоб уникнути таких негативних процесів і здійснюється контроль вантажоперевезень безпосередньо на автомобільних трасах.

Компанія Hottorg пропонує автомобільні ваги, які характеризуються такими позитивними характеристиками, як малі габарити, мала власна вага і простий монтаж.

Ними можна зважувати автотранспорт на трасах, а також в логічних центрах і на митницях, будмайданчиках і кар'єрах, на митницях і сміттєвих полігонах, тобто практично скрізь, де тільки виникає потреба в таких операціях.

Реалізовані у нас автомобільні ваги - це можливість зважування автотранспортних засобів вагою до 80-ти тонн. Кожен може набувати вагове обладнання з характеристиками, які найкращим чином відповідають конкретним запитам конкретного користувача.

На вітчизняних автомобільних дорогах успішно використовуються автоваги поосного типу, які забезпечують належний контроль за перевантаження на дорогах. Вони швидко і просто монтуються в необхідному місці. Також просто обслуговуються, мають високу ремонтопридатність, тобто швидко ремонтуються, якщо виникають будь-які поломки, що трапляється рідко.

Автомобільне вагове обладнання встановлюється при мінімальних вимогах до фундаментів, а тому собівартість монтажних робіт невисока. При використанні декількох платформних блоків може одночасно вимірюватися не тільки вага осі, але і визначатися загальна вага вантажівки.

Ваги автомобільного призначення можуть за бажанням власника піддаватися сервісному обслуговуванню, калібрування і плановому техобслуговування. Якісний товар пропонуємо ми, а тому запрошуємо відвідати наш Інтернет-магазин.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner