Ваги кранові ВІС 3ВК-ІК (3 тонни)

- Немає в наявності
- Код: 023812
14 300 ₴
+380 (98) 893-67-67
Viber/Telegram/WhatsApp
- +380 (97) 874-79-79
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Кранові ваги — запитане обладнання на різних підприємствах, включно з металургічною галуззю. Такі пристосування застосовуються для зважування різних вантажів у процесі вивантаження або навантаження за допомогою крана. Наша компанія рада запропонувати вам ваги кранові ВІС «ВКІК» з вантажністю 3 тонни.

Важливо знати
![]() |
Результати зважування зображаються на цифровому індикаторі. |
![]() |
Ця модель має практичну омегуподібну скобу. |
![]() |
Є функція занулення та тарування ваг. |
![]() |
Світлодіодний дисплей досить яскравий, що надзвичайно практично. |
![]() |
Вбудований акумулятор дає змогу автономно працювати до 48 годин. |
![]() |
Ваги мають ІЧ пульт керування. |
Інші особливості ваг
![]() |
Надається гарантія на 12 місяців. |
![]() |
Ваги відповідають вимогам ДСТУ EN 45501. |
![]() |
Ця модель витримує перевантаження 110% від максимального навантаження. |
![]() |
У разі невикористання ваг вони автоматично вимикаються. |
Потрібні ваги кранові 3т «ВК-ІК»? Замовляйте їх у нас на сайті на дійсно вигідних умовах!
Як замовити?
Оформити замовлення на сайті або телефоном
Консультація менеджера та узгодження всіх нюансів
Оплата будь-яким зручним способом, зазначеним на сайті
Виконання замовлення в встановлені терміни
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ВІС |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Принцип роботи | Електронний |
| Клас точності | ІІІ середній |
| Найменша границя зважування | 5 кг |
| Найбільша межа зважування | 3000 кг |
| Дискретність | 1 кг |
| Гранично допустиме перевантаження | 110 % |
| Пульт дистанційного керування | Так |
| Максимальна відстань дистанційного керування | 100 м |
| Клямка гака | Автоматична |
| Загальні | |
| Захист обладнання від води і пилу IP | IP65 |
| Мінімальна робоча температура | -20 °С |
| Максимальна робоча температура | 40 °С |
| Живлення | Мережа 220В |
| Додаткове джерело живлення | Акумулятор |
| Вага | 16 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
- Ціна: 14 300 ₴











