Фритюрниця одинарна на 6 л HKN-FT6N Hurakan

-15%
- Готово до відправки
- Код: 343282
3 908 ₴
3 321 ₴
+380 (98) 893-67-67
Viber/Telegram/WhatsApp
- +380 (97) 874-79-79
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
HKN-FT6N Hurakan — електрична одинарна фритюрниця на 6 л, яка призначена для використання в місцях приготування швидкої їжі (фаст фуди, кафе, мобільні торгові точки). Дозволяє за лічені хвилини приготувати картоплю фрі, чипси, овочі, гриби, м'ясо, рибу, пиріжки, біляші, пончики.

Характеристики фритюрниці HKN-FT6N Hurakan
![]() |
Корпус виготовлений з нержавіючої сталі, конструкція продумана таким чином, щоб наповнювач залишався чистим максимально довго. |
![]() |
Оснащена холодною зоною, яка ефективно запобігає перегріванню масла, дозволяючи його довше використовувати. |
![]() |
Температура нагріву регулюється плавно, в комплект входить кошик та кришка. |
![]() |
Обладнання доповнено електронною панеллю керування та вбудованими індикаторами нагріву, що дозволяють контролювати процес приготування. |
Чому клієнти обирають нас?
![]() |
Бездоганний сервіс. |
![]() |
Доставка в найкоротші терміни. |
![]() |
Гнучка система знижок. |
![]() |
Зручні способи оплати. |
Компанія Hottorg реалізує інноваційне обладнання для харчової промисловості, яке може працювати в режимі постійної експлуатації та відрізняється високою продуктивністю — оформити заявку на нашому сайті ви можете прямо зараз!
Як замовити?
Замовити на сайті або по телефону
Консультація менеджера і узгодження всіх нюансів
Оплата будь-яким зручним способом, вказаним на сайті
Виконання замовлення в встановлені терміни
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hurakan |
| Країна виробник | Китай |
| Сфера використання | HoReCa, Fast-food, Вулична торгівля, Торгові магазини |
| Джерело живлення | Електрика |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Розміри | 260x460x325 мм |
| Вага | 4 кг |
| Температурний режим | 60-190 °С |
| Підключення | 2,5 кВт, 220 В |
| Об'єм ванни | 6 л |
- Ціна: 3 321 ₴









