Гриль контактний GoodFood ECG10EA Panini RED

- Готово до відправки
- Код: 33230
5 810 ₴
4 938,50 ₴
- +380 (97) 874-79-79
Гриль прижимний GoodFood ECG10EA Panini RED
з пружиною для фіксування верхньої плити у будь-якому положенні
Характеристики:
- Гриль контактний 1-постовий.
- Верхня ребриста та нижня плити гладка.
- Верхня плита фіксується у будь-якому положенні.
- Температурний режим: 50-300град С.
- Один регулятор потужності.
- Потужність 1,8 кВт.
- Розміри верхньої робочої поверхні: 214х214 мм.
- Розміри нижньої робочої поверхні: 230х240 мм.
- Матеріал робочої поверхні: чавун із захисним покриттям.
- 220 В / 50 Гц.
- Габарити: 410×310×210 мм.
- Вага 13 кг.
- Упаковка 420х395х245 мм.
- Вага 14кг.
Потрібен контактний гриль для вашого закладу громадського харчування? У такому разі рекомендуємо звернути увагу на модель ECG10EA Panini Red від бренду GoodFood! Обладнання універсальне у застосуванні, надійне та відрізняється лояльною ціною. Замовити його можна на сайті нашої компанії з оперативною доставкою в будь-який регіон країни.

Ключові особливості
• Пружина для фіксації верхньої плити передбачена в потрібному положенні.
• Є регулятор потужності для контролю температури в межах 50-300℃.
• Застосовується при приготуванні стейків, підігріву шаурми тощо.
• Нижня робоча поверхня має габарити 230×240 мм, верхня — 214×214 мм.
Про що слід знати?
• Верхня поверхня ребриста, а нижня — гладка.
• Місця достатньо для одночасного розігріву 2-3 порції хот-догу або шаурми.
• Робоча плита виготовлена з чавуну та має захисне покриття.
• Компактний корпус виготовляється з нержавіючої сталі.
Щоб замовити контактний гриль ECG10EA Panini RED від GoodFood, зв'яжіться з нами будь-яким зручним способом.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GoodFood |
| Тип приладу | Електричний контактний гриль |
| Споживана потужність | 1800 Вт |
| Терморегулятор | Так |
| Тип нагріваючої поверхні | Ребриста плита, Плоска нагрівальна плита |
| Варіант установки | Настільний |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Індикатор роботи | Так |
| Розміри робочої поверхні | |
| Ширина робочої поверхні | 230 мм |
| Глибина робочої поверхні | 240 мм |
| Габаритні розміри гриля | |
| Висота | 210 мм |
| Ширина | 310 мм |
| Глибина | 410 мм |
| Вага | 13 кг |
- Ціна: 4 938,50 ₴




