Сканер штрих-коду HPRT N100 2D USB

- Немає в наявності
3 249 ₴
- +380 (97) 874-79-79
Сканер штрих-коду HPRT N100 2D USB
Модель HPRT N100 — мобільний сканер, здатний зчитувати будь-які штрих коди з різної поверхні, включно з екранами електронних пристроїв. Прилад славиться високою глибиною сканування і продуктивністю, яка доповнена малою вагою і ергономічною конструкцією. Хороше рішення для достатньо активного застосування.

Що слід знати про прилад?
• Для зручності передбачено підсвічування і фокусування, реалізоване за допомогою інтелектуального наведення.
• COMS — сенсор, який здатний зчитувати маленькі, деформовані та штрих коди з достатньо великою щільністю.
• Ручка з продуманою конструкцією вирізняється підвищеною ергономічністю і комфортна навіть під час тривалої роботи.
• Курок виконаний зі зносостійкого матеріалу, завдяки чому може витримати 5 млн натискань.
• Для початку роботи достатньо під'єднати кабель USB до хост-системи.
• Прилад стійкий до падінь із висоти понад 1 м на бетонні поверхні.
Інші особливості даної моделі
• Ступінь захисту обладнання від впливу вологи та пилу ─ IP42.
• Підходить для роботи за температури від -20℃ до +50℃.
• При вдалому скануванні є LED індикація і звуковий сигнал.
• Допускається експлуатація при відносній вологості 5-95%.
Замовляйте цей сканер штрих-коду на нашому сайті з оперативною доставкою по всій країні!
Характеристики
| Індикатори сканера | Звуковий сигнал, LED індикація |
| Інтерфейси підключення сканера | USB |
| Клас захисту сканера | IP42 |
| Контрастність зображення | 20% |
| Маса сканера | 128 г |
| Оптична система | Imager (CMOS) |
| Режим роботи сканера | ручний |
| Розміри сканера | 83 х 67 х 175 мм |
| Тип сканеру | Дротовий |
| Тип скануючого модуля | 2D (двомірні і лінійні коди) |
| Ударостійкість | Витримує багаторазове падіння з висоти 1,5 м на бетон |
| Колір сканеру | Чорний |
| Електроживлення | 5VDC±10% |
| Робочі умови | Температура: від -20 до +50°C Відносна вологість: 5 - 95% |
| Країна-виробник | Китай |
| Гарантія | 12 місяців |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | HPRT |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Сканер штрихкодів |
| Тип сканера штрих-коду | Ручний |
| Тип зчитувального елемента сканера | 2D Імідж |
| Стан | Новий |
| Швидкість друку | 100.0 |
| Колір | Чорний |
| Метод друку | Термодрук |
| Роздільна здатність друку | 203 dpi |
| Максимальна ширина друку | 48 мм |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 175 мм |
| Ширина | 83 мм |
| Висота | 67 мм |
| Вага | 0.128 кг |
| Максимальна ширина стрічки | 58 мм |
| Параметри мережі | |
| Частота | 50 Гц |
| Споживаний струм | 2 А |
| Напруга | 220.0 |
- Ціна: 3 249 ₴





