Сканер штрих-коду HPRT N101 2D USB з підставкою

- Немає в наявності
3 399 ₴
- +380 (97) 874-79-79
Сканер штрих-коду HPRT N101 2D з підставкою в комплекті
Потрібен надійний, продуктивний та універсальний сканер штрих-кодів? Зверніть увагу на модель HPRT N101 з підставкою! Обладнання добре підходить для інтенсивної експлуатації на складах, торгових і виробничих підприємствах. Виготовлений з матеріалів високої якості, що позитивно позначається на терміні служби.

Важливі особливості даного обладнання
• Сканує 1D і 2D штрих-коди з будь-якої поверхні, включаючи електронні девайси.
• Пластикова підставка спрощує процес використання ручного сканера.
• Добре працює з пошкодженими, дуже щільними і маленькими штрих-кодами.
• Є фокусування за допомогою інтелектуальної системи наведення і підсвічування.
Про що ще необхідно знати?
• Не потребує налаштування для початку роботи. Просто підключіть до хост-системи через USB.
• Курок розрахований на інтенсивне застосування, оскільки витримує 5 млн натискань.
• Корпус добре захищений від вологи та пилу (IP42), не боїться падінь з 1,5 м на бетон.
• Ручка зі спеціальною формою сприяє зниженню втоми під час роботи.
Замовити HPRT N101 можна у нас на сайті за приємною ціною. Якщо потрібна додаткова консультація, менеджер з радістю відповість на ваші запитання.
Характеристики
| Індикатори сканера | Звуковий сигнал, LED індикація |
| Інтерфейси підключення сканера | USB |
| Клас захисту сканера | IP42 |
| Контрастність зображення | 20% |
| Маса сканера | 128 г |
| Наявність підставки | Так |
| Оптична система | Imager (CMOS) |
| Режим роботи сканера | ручний |
| Розміри сканера | 83 х 67 х 175 мм |
| Тип сканеру | Дротовий |
| Тип скануючого модуля | 2D (двомірні і лінійні коди) |
| Товщина ліній коду | Від 0,076 мм (3 mil) |
| Ударостійкість | Витримує багаторазове падіння з висоти 1,5 м на бетон |
| Колір сканеру | Чорний |
| Електроживлення | 5VDC±10% |
| Робочі умови | Температура: від -20 до +50°C Відносна вологість: 5 - 95% |
| Країна-виробник | Китай |
| Гарантія | 12 місяців |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | HPRT |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Сканер штрихкодів |
| Тип сканера штрих-коду | Ручний |
| Тип зчитувального елемента сканера | 2D Імідж |
| Підставка в комплекті | Так |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 83 мм |
| Ширина | 67 мм |
| Висота | 175 мм |
| Вага | 0.128 кг |
- Ціна: 3 399 ₴




