Стіл виробничий острівний з полицею 1200x500 мм

- Під замовлення
Відправка з 21 травня 20264 491 ₴
+380 (98) 893-67-67
Viber/Telegram/WhatsApp
- +380 (97) 874-79-79
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Острівний виробничий стіл з нержавіючої сталі з полицею
Виробничі столи мають відповідати низці параметрів. Серед них міцність, стійкість до зовнішніх впливів, легкість у догляді. Усім цим критеріям повністю відповідають вироби від «СТАЛЬ-КОВ». Замовити їх за доступною ціною ви можете на сайті нашого інтернет-магазину.

Відмінні риси виробничих столів
- Острівний стіл призначений для встановлення в цехах, харчових виробництвах, професійних кухнях.
- Наявність полиці розширює можливості виробу, даючи змогу зберігати додаткове обладнання та інвентар.
- Стільниця виготовлена з харчової нержавіючої сталі (0,8 мм) і додатково укріплена зсередини листом ДСП.
- Поличка також з харчової нержавіючої сталі 0,8 мм, а сам каркас з металу товщиною 1 мм.
Про що ще слід знати?
- Модель оснащена ніжками, які можна регулювати за висотою (+/- 25 мм).
- Стіл острівного типу призначений для розміщення в центрі приміщення.
- Сталь сертифікована, кислотно- і термостійка, жароміцна.
- Доступний широкий вибір додаткових елементів, аксесуарів і надбудов.
Зателефонуйте нашому менеджеру, щоб придбати стіл з нержавіючої сталі для потреб вашого виробництва.
Як купити виробничий стіл?
| Замовлення на сайті | Консультація менеджера | Внесення предоплати | Доставка товару |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | СТАЛЬ-КІВ |
| Тип меблів | стіл |
| Країна виробник | Україна |
| Призначення | Багатофункціональний |
| Тип столу | Острівний |
| Тип полиці | Цілісна |
| Конструкція столу | Суцільнозварна |
| Матеріал стільниці | Нержавіюча сталь |
| Матеріал каркаса столу | Нержавіюча сталь |
| Особливості | Можливість регулювання по висоті опор |
| Полиця під стільницею | 1 (шт) |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 1200 мм |
| Ширина | 500 мм |
| Висота | 850 мм |
| Товщина стільниці | 40 мм |
- Ціна: 4 491 ₴

