Стіл виробничий пристінний з ванною мийною зварний 1500x700х250 мм

- Під замовлення
Відправка з 21 травня 20267 448 ₴
+380 (98) 893-67-67
Viber/Telegram/WhatsApp
- +380 (97) 874-79-79
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Пристінний виробничий стіл з нержавіючої сталі з мийною ванною
У каталозі нашої компанії ви знайдете виробничі столи та інші види нейтрального обладнання з будь-якими конфігураціями. Зверніть увагу на модель з мийною ванною. Це максимально практичний стіл із широкою сферою застосування. Хороший вибір для виробничих підприємств, громадських і навчальних закладів.

Головне про виробничий стіл
- Пристінна модифікація оснащена бортиком висотою 4 см для зручності експлуатації біля стіни.
- При виготовленні використовується харчова нержавіюча сталь, яка стійка до корозії, проста в догляді та довговічна.
- Матеріал добре підходить для роботи з будь-яким харчовими продуктами, не змінює їхній смак та інші характеристики.
- Зварна ванна призначена для миття посуду, фруктів, овочів та інших продуктів у закладах громадського харчування. Є 2 варіанти розташування (ліва і права).
Що вам також слід знати?
- Наявність листа ДСП з внутрішньої сторони стільниці збільшує її стійкість і стійкість до деформацій.
- Виріб відповідає чинним стандартам, що гарантує зручність персоналу під час роботи.
- Товщина застосовуваної для виготовлення стільниці, мийки та каркаса сталі — 0,8 мм, корпусу мийки — 1 мм.
- Для зручності під час роботи можна відрегулювати висоту столу на +/- 25 мм за допомогою спеціальних ніжок.
Подати заявку для замовлення столу з нержавійки можна через наш сайт або за вказаним номером телефону.
Як купити виробничий стіл?
| Замовлення на сайті | Консультація менеджера | Внесення предоплати | Доставка товару |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Тип меблів | стіл |
| Країна виробник | Україна |
| Призначення | Для брудного посуду |
| Тип столу | Пристінний |
| Конструкція столу | Суцільнозварна |
| Матеріал стільниці | Нержавіюча сталь |
| Матеріал каркаса столу | Нержавіюча сталь |
| Особливості | Наявність борту, Можливість регулювання по висоті опор |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 1500 мм |
| Ширина | 700 мм |
| Висота | 850 мм |
| Товщина стільниці | 40 мм |
| Глибина чаші | 250 мм |
- Ціна: 7 448 ₴

