Плита індукційна AIRHOT IP3500

-18%
- Готово до відправки
- Код: 748332
7 020 ₴
5 756 ₴
+380 (98) 893-67-67
Viber/Telegram/WhatsApp
- +380 (97) 874-79-79
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Індукційна електроплита AIRHOT IP3500
IP3500 — сучасна компактна модель, яка підходить для вирішення широкого спектра завдань. Вона характеризується високою якістю виробництва, а також швидкістю нагріву. Техніка стане хорошим вибором для будь-якої сучасної кухні. Її часто застосовують у процесі виїзних заходів або презентацій.

Особливості плити
- Модель виконана з нержавіючої сталі високої якості.
- Індукція управляється за допомогою електронної панелі управління.
- У даній моделі представлено 13 різних рівнів потужності.
- 10 температурних режимів — від 60 до 240℃.

Що також потрібно знати?
- Вбудований таймер можна встановити до 180 хвилин.
- Модель оснащена 2 потужними вентиляторами для охолодження.
- Поставляється з кабелем живлення на 1,25 м.
- Плита з імпульсним режимом потужністю 500 і 800 Вт.
Якщо для вас важлива висока швидкість нагріву, економічність і простота використання — індукційна плита IP3500 те, що потрібно.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Airhot |
| Колір корпусу | Нержавіюча сталь |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Опис робочої поверхні і зон нагріву | |
| Загальна кількість конфорок | 1 |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 105 мм |
| Ширина | 355 мм |
| Вага | 5 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип управління | Електронне |
| Стан | Нове |
| Глибина | 400 мм |
| Тип плити | Настільна |
| Варильна поверхня | Індукційна |
| Покриття варильної поверхні | стеклокерамика |
| Характеристики варильної поверхні | |
| Кількість індукційних конфорок | 1 |
| Додаткові функції та характеристики | |
| Таймер | Да |
| Споживана потужність | 3500 Вт |
| Довжина кабелю | 125 см |
| Кількість режимів роботи | 10 |
- Ціна: 5 756 ₴





