Плита індукційна AIRHOT IP3500 D подвійна

-17%
- Готово до відправки
- Код: 092144
8 060 ₴
6 690 ₴
+380 (98) 893-67-67
Viber/Telegram/WhatsApp
- +380 (97) 874-79-79
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Індукційна електроплита AIRHOT IP3500 D
IP3500 D — подвійна електроплита, яка підійде для вирішення широкого спектра завдань. Вона затребувана в невеликих закладах громадського харчування, виїзній торгівлі, на презентаціях тощо. До переваг моделі слід зарахувати компактні розміри, швидкий розігрів, стильний корпус.

Особливості даної моделі
- За охолодження відповідає 2 високопродуктивні вентилятори.
- Конфорка під час приготування не нагрівається, зайва енергія не витрачається.
- Можна встановити таймер для страв на 180 хвилин із кроком 5 хвилин.
- Панель управління з сенсорами максимально легка у використанні.

Про що також потрібно знати?
- Керамічна поверхня може витримати вагу до 20 кг.
- На світлодіодному дисплеї вказані всі робочі параметри плити.
- Модель має широкий діапазон налаштувань температури та потужності.
- Сумісна з будь-яким посудом, призначеним для індукційних плит.
Для замовлення IP3500 D подайте заявку через сайт або уточніть деталі у менеджера в телефонному режимі.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Airhot |
| Колір корпусу | Нержавіюча сталь |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Опис робочої поверхні і зон нагріву | |
| Загальна кількість конфорок | 2 |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 68 мм |
| Ширина | 590 мм |
| Вага | 3.5 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип управління | Сенсорне |
| Стан | Нове |
| Дисплей | Да |
| Глибина | 390 мм |
| Тип плити | Настільна |
| Варильна поверхня | Індукційна |
| Покриття варильної поверхні | стеклокерамика |
| Таймер | Да |
| Споживана потужність | 3500 Вт |
| Характеристики варильної поверхні | |
| Кількість індукційних конфорок | 2 |
- Ціна: 6 690 ₴




