Плита індукційна AIRHOT IP3500 D SLIM подвійна

-17%
- Готово до відправки
- Код: 092388
6 500 ₴
5 395 ₴
+380 (98) 893-67-67
Viber/Telegram/WhatsApp
- +380 (97) 874-79-79
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Індукційна електроплита AIRHOT IP3500 D SLIM
Потрібна проста, компактна та потужна електроплита? Зверніть увагу на модель IP3500 D SLIM від AIRHOT! Вона оптимально підійде для виїзної торгівлі, всіляких презентацій, обслуговування заходів на природі. Широкий набір функцій і налаштувань стане додатковою перевагою.

Ключові особливості обладнання
- Індукція означає, що під час роботи нагрівається тільки дно посуду, а не плита.
- Модель оснащена двома конфорками одного розміру, потужністю 1,7 і 1,8 кВт.
- Електронна панель управління дасть змогу встановлювати температуру від 60 до 240℃.
- Досить плавне регулювання рівня потужності залежно від страви.

Про що також потрібно знати?
- Крок таймера дорівнює 5 хвилин, а максимальний час — 3 години.
- Корпус виготовлений із пластику, стійкого до високих температур.
- Поверхня розрахована на навантаження до 20 кг.
- Модель розрахована на роботу від побутової електромережі 220В.
Якщо ви хочете замовити цю модель електроплити, зв'яжіться з менеджером нашої компанії!
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Airhot |
| Країна виробник | Китай |
| Сфера використання | HoReCa, Fast-food, Вулична торгівля |
| Джерело живлення | Електрика |
| Розташування | Настільне |
| Колір корпусу | Чорний |
| Максимальна робоча температура | 240 град. |
| Мінімальна робоча температура | 60 град. |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Номінальна споживана потужність | 3.5 кВт |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Вид конфорки | індукційна |
| Опис робочої поверхні і зон нагріву | |
| Загальна кількість конфорок | 2 |
| Матеріал робочої поверхні | Склокераміка |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 580 мм |
| Ширина | 355 мм |
| Висота | 68 мм |
| Вага | 8.9 кг |
- Ціна: 5 395 ₴





