Плита індукційна INDOKOR IN7000 D подвійна

-15%
- Готово до відправки
- Код: 290033
24 440 ₴
20 774 ₴
+380 (98) 893-67-67
Viber/Telegram/WhatsApp
- +380 (97) 874-79-79
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Індукційна електрична плита INDOKOR IN7000 D подвійна
IN7000 D — подвійна версія компактної плити від INDOKOR. Відрізняється високою потужністю, швидким нагріванням, універсальністю у використанні. Широкий спектр можливих налаштувань потужності та температури оцінять професійні кухарі.

Що головне в цій плиті?
- Встановлено 2 потужні конфорки по 3,5 кВт для швидкого нагріву їжі.
- Розміри у цієї моделі компактні, що дає змогу використовувати її у виїзній торгівлі.
- Сумісна з будь-яким посудом, який має феромагнітне дно.
- Склокерамічна поверхня розміром 310х560 мм.

Про що також важливо знати?
- На задній стінці та дні є вентилятори для ефективного охолодження.
- Зручне роздільне керування конфорками (потужність із кроком 100 Вт).
- У комплект не входить штекер для підключення до мережі (потрібен від 25 до 32А).
- Зручний і зрозумілий сенсорний дисплей для індикації рівня потужності.
- Вбудований датчик наявності каструлі і захист від перегріву плити.
- Максимально просте зняття і промивання жирових фільтрів.
Подайте заявку через наш сайт, щоб замовити плиту INDOKOR IN7000 D для своєї кухні!
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Indokor |
| Країна виробник | Південна Корея |
| Сфера використання | HoReCa, Fast-food, Вулична торгівля |
| Джерело живлення | Електрика |
| Розташування | Настільне |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Колір корпусу | Нержавіюча сталь |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Номінальна споживана потужність | 7 кВт |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Вид конфорки | склокераміка |
| Опис робочої поверхні і зон нагріву | |
| Загальна кількість конфорок | 2 |
| Форма робочої поверхні | Прямокутна |
| Матеріал робочої поверхні | Склокераміка |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 713 мм |
| Ширина | 390 мм |
| Висота | 123 мм |
| Вага | 14 кг |
- Ціна: 20 774 ₴







