Плита індукційна INDOKOR IN3500 WOK

-15%
- Готово до відправки
- Код: 783311
12 220 ₴
10 387 ₴
+380 (98) 893-67-67
Viber/Telegram/WhatsApp
- +380 (97) 874-79-79
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Індукційна електрична плита INDOKOR IN3500 WOK
Індукційні плити — прекрасний вибір для сучасної кухні. Вони швидко нагріваються, підходять для вирішення різних завдань, прості у використанні. Пропонуємо вам звернути увагу на модель IN3500 WOK. Ця плита стане справжньою знахідкою для виїзної торгівлі, презентацій, роботи в невеликих торгових точках.

Відмінні особливості обладнання
- Моментальне нагрівання посуду і страв завдяки високій потужності індукції.
- Передбачена можливість установки таймера до 3 годин.
- Робоча поверхня WOK зі склокераміки розрахована на навантаження до 30 кг.
- Модель оснащена електронним захистом від перевантаження і датчиком посуду.

Що ще потрібно знати?
- Модель має 13 рівнів потужності та 10 різних рівнів температури.
- Основний корпус виготовляється з практичної та надійної нержавійки.
- Подвійна вентиляція гарантує ефективне охолодження під час роботи.
- Жирознімаючий фільтр легко зняти і просто промити від забруднень.
Потрібна плита з ВОК конфоркою? Зв'яжіться з менеджером нашої компанії для уточнення деталей і замовлення.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Indokor |
| Країна виробник | Південна Корея |
| Сфера використання | HoReCa, Fast-food, Вулична торгівля |
| Джерело живлення | Електрика |
| Розташування | Настільне |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Колір корпусу | Нержавіюча сталь |
| Максимальна робоча температура | 240 град. |
| Мінімальна робоча температура | 60 град. |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Номінальна споживана потужність | 3.5 кВт |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Вид конфорки | WOK |
| Опис робочої поверхні і зон нагріву | |
| Загальна кількість конфорок | 1 |
| Форма робочої поверхні | Кругла |
| Матеріал робочої поверхні | Склокераміка |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 340 мм |
| Ширина | 433 мм |
| Висота | 127 мм |
| Вага | 7.8 кг |
- Ціна: 10 387 ₴






