Плита індукційна INDOKOR IN3500 BUILT-IN вбудована

-15%
- Готово до відправки
- Код: 452211
7 800 ₴
6 630 ₴
+380 (98) 893-67-67
Viber/Telegram/WhatsApp
- +380 (97) 874-79-79
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Індукційна електрична плита INDOKOR IN3500 BUILT-IN вбудована
Підбираєте для своєї кухні компактну вбудовану індукційну плиту? Радимо зупинити увагу на IN3500 BUILT-IN від бренду INDOKOR. Вона має невеликі габарити, максимально швидко розігрівається, універсальна у використанні і при цьому економічна.

Ключові особливості цієї моделі
- Максимально просте управління за допомогою сенсорної панелі з механічним регулятором.
- Вбудований захист від випадкового ввімкнення (не працює, якщо немає посуду).
- Усі показники відображаються на LED-дисплеї, включно з потужністю і температурою.
- Модель оснащена електронним захистом від перегріву в процесі роботи.

Що ще важливо знати?
- Завдяки 2 потужним вентиляторам забезпечується достатнє охолодження.
- Модель оснащена 10 рівнями потужності та 10 рівнями температури.
- Поверхня розрахована на високе навантаження — до 25 кг.
- Сумісна з будь-яким посудом, який має феромагнітне дно.
Подайте заявку через наш сайт або за вказаним номером телефону для уточнення деталей або замовлення.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Indokor |
| Країна виробник | Південна Корея |
| Сфера використання | HoReCa, Fast-food, Вулична торгівля |
| Джерело живлення | Електрика |
| Розташування | Настільне |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Максимальна робоча температура | 240 град. |
| Мінімальна робоча температура | 60 град. |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Номінальна споживана потужність | 3.5 кВт |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Вид конфорки | індукційна |
| Опис робочої поверхні і зон нагріву | |
| Загальна кількість конфорок | 1 |
| Форма робочої поверхні | Квадратна |
| Матеріал робочої поверхні | Склокераміка |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 300 мм |
| Ширина | 300 мм |
| Висота | 100 мм |
| Вага | 4.7 кг |
- Ціна: 6 630 ₴







