Плита індукційна INDOKOR IN5000S

-15%
- Готово до відправки
- Код: 785544
14 560 ₴
12 376 ₴
+380 (98) 893-67-67
Viber/Telegram/WhatsApp
- +380 (97) 874-79-79
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Індукційна електрична плита INDOKOR IN5000S
Індукційні плити користуються популярністю серед професійних кухарів завдяки високій потужності, швидкості нагрівання, зручності у використанні. Якщо вашому закладу потрібна проста, надійна та компактна модель, радимо обрати INDOKOR IN5000S! Ця індукційна плита від популярного бренду стане хорошим рішенням для невеликої кухні, виїзного обслуговування, презентацій.

Що найважливіше в цій моделі?
- Максимально швидке нагрівання конфорки, потужність якої 5 кВт.
- Захист від увімкнення без посуду підвищує безпеку під час роботи.
- Максимально просте і зрозуміле управління за допомогою сенсорної панелі.
- На світлодіодному екрані відображаються всі робочі параметри, включаючи потужність і температуру.

Про що неодмінно слід знати?
- Конфорка має габаритні розміри 325 х 325 мм.
- Керамічна поверхня витримає навантаження до 40 кг.
- При виготовленні корпусу використовується нержавіюча сталь.
- Модель має 2 вентилятори, щоб домогтися ефективного охолодження.
- Електронний захист від перегріву подовжує термін служби плити.
- Модель без штекера живлення (потрібен штекер на 25-32 А).
Якщо ви хочете придбати цю плиту, зв'яжіться з нами будь-яким зручним способом. Гарантуємо швидку доставку і високу якість обладнання.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Indokor |
| Країна виробник | Південна Корея |
| Сфера використання | HoReCa, Fast-food, Вулична торгівля |
| Джерело живлення | Електрика |
| Розташування | Настільне |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Колір корпусу | Нержавіюча сталь |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Номінальна споживана потужність | 5 кВт |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Опис робочої поверхні і зон нагріву | |
| Загальна кількість конфорок | 1 |
| Тип робочої поверхні | Суцільна |
| Форма робочої поверхні | Квадратна |
| Матеріал робочої поверхні | Склокераміка |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 515 мм |
| Ширина | 398 мм |
| Висота | 168 мм |
| Вага | 7.9 кг |
- Ціна: 12 376 ₴






