Плита індукційна INDOKOR IN5000S WOK

-15%
- Готово до відправки
- Код: 932288
15 080 ₴
12 818 ₴
+380 (98) 893-67-67
Viber/Telegram/WhatsApp
- +380 (97) 874-79-79
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Індукційна електрична плита INDOKOR IN5000S WOK
Сьогодні індукційні плити надзвичайно популярні. Вони швидко гріють їжу, економічні, зручні у використанні. Всіма цими перевагами володіє INDOKOR IN5000S WOK. Крім них є ще й компактні габарити та невелика вага, що робить плиту відповідним вибором для невеликої кухні.

Найголовніше про IN5000S WOK
- Плита ВОК має глибину 70 мм і діаметр 300 мм.
- Максимально просте сенсорне управління потужністю.
- Обладнання розраховане на значні навантаження — до 40 кг.
- При виготовленні корпусу використовується якісна нержавіюча сталь.

Що ще необхідно знати?
- Передбачено 10 різних рівнів потужності від 500 до 5000 Вт (крок — 500).
- Модель не оснащена штекером живлення.
- На задній стінці та на дні встановлено по вентилятору охолодження.
- Серед функцій плити потрібно виділити датчик посуду та електронний захист від перегріву.
Якщо вам припала до вподоби ця плита, просто зв'яжіться з нашим менеджером для її замовлення або уточнення деталей.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Indokor |
| Країна виробник | Південна Корея |
| Сфера використання | HoReCa, Fast-food, Вулична торгівля |
| Джерело живлення | Електрика |
| Розташування | Настільне |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Колір корпусу | Нержавіюча сталь |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Номінальна споживана потужність | 5 кВт |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Вид конфорки | WOK |
| Опис робочої поверхні і зон нагріву | |
| Загальна кількість конфорок | 1 |
| Матеріал робочої поверхні | Склокераміка |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 515 мм |
| Ширина | 398 мм |
| Висота | 183 мм |
| Вага | 7.9 кг |
- Ціна: 12 818 ₴







