Плита індукційна 700 серії INDOKOR IN3500-4PRO на підставці

-15%
- Готово до відправки
- Код: 213377
51 480 ₴
43 758 ₴
+380 (98) 893-67-67
Viber/Telegram/WhatsApp
- +380 (97) 874-79-79
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Індукційна електрична плита INDOKOR IN3500-4PRO на підставці
IN3500-4PRO — справжня знахідка для професійної кухні. Ця модель максимально потужна, надійна, універсальна у використанні. Вона дасть змогу готувати до 4 різних страв одночасно з максимальною ефективністю. Додатковою перевагою є стильний універсальний вигляд.

Основне про IN3500-4PRO
- Модель оснащена 4 конфорками потужністю 3,5 кВт кожна.
- Передбачено просте і надійне сенсорно-механічне управління.
- Каркас плити виготовлено з нержавіючої сталі, стійкої до зовнішніх впливів.
- Підставка оснащена поличкою для розміщення начиння і різних дрібниць.

Що ще потрібно знати?
- Кожна конфорка здатна витримати навантаження до 25 кг.
- Плита має 10 рівні температури та 9 рівнів потужності.
- Є захист від перегріву і датчик наявності посуду.
- Фільтри для жиру з продуманою конструкцією для зручності очищення.
Вам потрібна ця плита? Зв'яжіться з менеджером нашої компанії для її замовлення за доступною ціною!
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Indokor |
| Країна виробник | Південна Корея |
| Сфера використання | HoReCa, Fast-food, Вулична торгівля |
| Джерело живлення | Електрика |
| Розташування | Підлогове |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Колір корпусу | Нержавіюча сталь |
| Максимальна робоча температура | 240 град. |
| Мінімальна робоча температура | 60 град. |
| Номінальна напруга | 380 В |
| Номінальна споживана потужність | 14 кВт |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Вид конфорки | склокераміка |
| Опис робочої поверхні і зон нагріву | |
| Загальна кількість конфорок | 4 |
| Тип робочої поверхні | Суцільна |
| Матеріал робочої поверхні | Склокераміка |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 792 мм |
| Ширина | 740 мм |
| Висота | 911 мм |
| Вага | 37 кг |
- Ціна: 43 758 ₴






