Плита індукційна 900 серії INDOKOR IN3500-4PRO на підставці

-15%
- Готово до відправки
- Код: 657733
52 520 ₴
44 642 ₴
+380 (98) 893-67-67
Viber/Telegram/WhatsApp
- +380 (97) 874-79-79
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Індукційна електрична плита INDOKOR IN3500-4PRO на підставці
IN3500-4PRO — сучасна плита для професійної кухні. Хороший вибір для тих, кому потрібне надійне обладнання зі швидким нагріванням і широким спектром налаштувань потужності та температури. Одразу 4 конфорки на 3,5 кВт кожна, 9 рівнів потужності (500-3500 Вт) і 10 рівнів температури (60-240℃).

Головне про цю плиту
- У комплект входить підставка і поличка для зберігання різних дрібниць.
- Корпус цієї моделі виготовлено з використанням нержавійки.
- Склокерамічна поверхня стійка до високих навантажень (25 кг на кожну конфорку).
- Надійне та інформативне сенсорно-механічне управління.

Що ще слід знати?
- Жирознімальні фільтри на кожній конфорці просто знімати та мити.
- Модель із вбудованим захистом, що запобігає перегріванню.
- Плита не увімкнеться, якщо на поверхні немає спеціального посуду завдяки датчику.
- У комплект поставки кабель не входить.
Замовити IN3500-4PRO для вашої кухні завжди можна на вигідних умовах у нашому інтернет-магазині!
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Indokor |
| Країна виробник | Південна Корея |
| Сфера використання | HoReCa, Fast-food, Вулична торгівля |
| Джерело живлення | Електрика |
| Розташування | Підлогове |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Колір корпусу | Нержавіюча сталь |
| Максимальна робоча температура | 240 град. |
| Мінімальна робоча температура | 60 град. |
| Номінальна напруга | 380 В |
| Номінальна споживана потужність | 14 кВт |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Вид конфорки | склокераміка |
| Опис робочої поверхні і зон нагріву | |
| Загальна кількість конфорок | 4 |
| Тип робочої поверхні | Суцільна |
| Матеріал робочої поверхні | Склокераміка |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 792 мм |
| Ширина | 900 мм |
| Висота | 911 мм |
| Вага | 42 кг |
- Ціна: 44 642 ₴






