Плита індукційна 900 серії INDOKOR IN3500-6PRO на підставці

СУПЕРЦІНА
-28%
- Готово до відправки
- Код: 019022
80 600 ₴
58 032 ₴
+380 (98) 893-67-67
Viber/Telegram/WhatsApp
- +380 (97) 874-79-79
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Індукційна електрична плита INDOKOR IN3500-6PRO на підставці
Раді запропонувати вам придбати електричну індукційну плиту IN3500-6PRO від бренду INDOKOR! Обладнання розраховане на професійне застосування в стаціонарних закладах громадського харчування. Передбачено 6 потужних плит на 3,5 кВт кожна. Висока швидкість нагріву поєднується зі зручністю у використанні та широкому спектрі налаштувань.
Характеристики:
- Термін гарантії: 12 місяців
- Країна: Республіка Корея
- Конфорок: 6 шт
- Потужність: 3,5+3,5+3,5+3,5+3,5+3,5 кВт
- Напруга: 380 В
- Керування: Сенсорно-механічне
- Розмір конфорки: 360х380 мм
- Температурний діапазон: 60...240 °С
- Максимальне навантаження: 25 кг на конф.
- Вага (нетто): 58 кг
- Вага (брутто): 61 кг
- Габарити (нетто): 1153x900x911 мм
- Габарити (брутто): 1190x965x250 мм
- Корпус із нержавіючої сталі.
- Поверхня - склокераміка .
- Електронний захист від перегріву та датчик наявності посуду.
- Підставка з полицею входить у комплект поставки.
- Зручні жирознімальні фільтри легко виймаються та промиваються.
- 9 рівнів потужності: 500, 800, 1200, 1500, 1800, 2100, 2500, 2800, 3100, 3500 Вт
- 10 рівнів температури: 60, 80, 100, 120, 140, 160, 180, 200, 220, 240 °С
- Кабель НЕ йде в комплекті

Основне про плиту від INDOKOR
- Корпус виконано з якісного металу — нержавіючої сталі.
- Сенсорно-механічне управління вирізняється високою надійністю.
- Габаритні розміри кожної з конфорок — 360х380 мм.
- Підставку з полицею можна використовувати для зберігання каструль і сковорідок.

Про що ще потрібно знати?
- Вбудований захист від перегріву подовжує плиті життя.
- Потужність регулюється від 500 Вт до 3,5 кВт (9 режимів).
- Підбирайте відповідну температуру в межах 60-240℃ (10 положень).
- Поверхня з практичної та міцної склокераміки.
Замовляйте IN3500-6PRO на сайті нашої компанії просто зараз за вигідною ціною!
Відповідаємо на популярні питання від клієнтів
Питання:
- Чи є вентилятори охолодження для кожної конфорки?
- Чи входить кабель у комплект?
- Чи передбачено захист від перегріву?
- Чи є захист від нагріву предметів, що випадково потрапляють на плиту?
Відповіді:
- Вентилятори охолодження є для кожної конфорки (це видно на додаткових фото).
- Кабель у комплект не входить.
- Є електронний захист від перегріву та датчик наявності посуду.
- Спеціального захисту від нагріву сторонніх предметів немає. Усі металеві предмети, що потрапляють на ввімкнену плиту, будуть нагріватися; неметалеві — не нагріваються.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Indokor |
| Країна виробник | Південна Корея |
| Сфера використання | HoReCa, Fast-food, Вулична торгівля |
| Джерело живлення | Електрика |
| Розташування | Підлогове |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Колір корпусу | Нержавіюча сталь |
| Максимальна робоча температура | 240 град. |
| Мінімальна робоча температура | 60 град. |
| Номінальна напруга | 380 В |
| Номінальна споживана потужність | 21 кВт |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Вид конфорки | склокераміка |
| Опис робочої поверхні і зон нагріву | |
| Загальна кількість конфорок | 6 |
| Форма робочої поверхні | Прямокутна |
| Матеріал робочої поверхні | Склокераміка |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 1153 мм |
| Ширина | 900 мм |
| Висота | 911 мм |
| Вага | 58 кг |
- Ціна: 58 032 ₴






