Детектор валют Спектр-5 LED

-10%
- Готово до відправки
- Код: 3462266
699 ₴
629,10 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 700 ₴
+380 (98) 893-67-67
Viber/Telegram/WhatsApp
- +380 (97) 874-79-79
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ультрафіолетовий детектор валют Спектр-5 LED
Спектр-5 LED — сучасний детектор валют із широким спектром застосування. Універсальна модель для вирішення різних завдань. Хороший вибір для банківських установ, роздрібної торгівлі, внутрішніх потреб комерційних підприємств. Детектор простий у використанні та не займає багато місця.

Відмінні риси даної моделі
- Розроблено для аналізу банкнот у пачках, розміщених віялом і одиничних купюр.
- Модель набагато зручніша за лампові аналоги, не потребує постійної заміни витратних матеріалів.
- Світлодіодна детекція яскравіша і при цьому набагато економічніша за аналоги.
- Завдяки вдалій конструкції корпус не займає багато місця в робочій зоні.

Що слід знати?
- Досить легкий пластиковий корпус.
- Працює від побутової електромережі 220В.
- Кругла кнопка ввімкнення з підсвічуванням.
- Ззаду є отвори для кріплення на стіну.
Зв'яжіться з нашим менеджером для замовлення детектора Спектр-5 LED або уточнення деталей.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Спектр |
| Види контролю | Ультрафіолетовий |
| Кількість ультрафіолетових ламп | 1 |
| Харчування | |
| Живлення | Мережа 220В |
| Частота струму | 50 Гц |
| Споживана потужність | 4 Вт |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 224 мм |
| Ширина | 98 мм |
| Висота | 132 мм |
| Вага | 0.4 кг |
- Ціна: 629,10 ₴



