Термоетикетка 100x99 1 тисяча (вт76)

- Готово до відправки
- Код: 4893256
495 ₴
470,25 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 700 ₴
- +380 (97) 874-79-79
Термоетикетка в рулоні Термо ЕКО
Потрібна якісна термоетикетка? Зверніть увагу на Термо ЕКО! Цей матеріал практичний у використанні, універсальний, доступний за ціною. Підійде для друку стікерів та етикеток, призначених для короткострокового відображення інформації.
Характеристики:
Ширина етикетки, мм 100
Висота етикетки, мм 99
Тип матеріалу Папір
Матеріал етикетки Термо ЕКО
Кількість в рулоні, шт. 1000
Кількість рядів 1
Діаметр втулки 76 мм (3")
Форма етикетки Прямокутна
Тип клею Стандартний
Кольорова заливка Немає
Спосіб друку Без ріббона (термо)
Відстань між етикетками, мм 2.6
Кількість в коробі/блістері, тис. 9/3
Країна-виробник Україна

Найголовніше про цей тип етикеток
- Підходить для застосування в «Новій Пошті, логістичних службах тощо.
- Хороше рішення для друку штрих-кодів, змінних даних (термін зберігання, ціна, вага).
- Застосовується в термотранферних принтерах або у вагах, які підтримують використання термоетикеток.
- Мають достатньо затребуваний діаметр втулки — 76 мм.
Про що ще слід знати?
- Використовуються під час друку без застосування ріббона (фарбувальної стрічки).
- Для нанесення даних застосовується метод прямого термодруку.
- Матеріал стійкий до стирання, впливу вологи та УФ-променів.
- Тривалий час зберігає нанесене зображення.
Замовляйте термоетикетки в рулонах для потреб свого бізнесу в нашому інтернет-магазині!
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Ширина | 100 мм |
| Висота | 99 мм |
| Матеріал | Папір |
| Колір | Білий |
| Кількість в упаковці | 1000 шт. |
| Кількість рядів | 1 |
| Діаметр втулки | 76 мм |
| Форма етикетки | Прямокутна |
| Способ печати | Без рибона (термо) |
| Міжеталікаткова відстань | 2.6 мм |
- Ціна: 470,25 ₴

