Термоетикетка 30x20 2 тисячі (вт 25)

- Готово до відправки
- Код: 4894564
66 ₴
62,70 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 700 ₴
- +380 (97) 874-79-79
Термоетикетка в рулоні Термо ЕКО самоклеюча
Пропонуємо широкий вибір термоетикеток для вирішення будь-яких завдань, які поставлені перед вашим бізнесом. Вся продукція має необхідні сертифікати та виготовлена з якісних матеріалів. Рекомендуємо звернути увагу на термоетикетку Термо ЕКО в популярному розмірі 30х20.
Характеристики:
Ширина етикетки, мм 30
Висота етикетки, мм 20
Тип матеріалу Папір
Матеріал етикетки Термо ЕКО
Кількість в рулоні, шт. 2000
Кількість рядів 1
Діаметр втулки 25 мм (1")
Форма етикетки Прямокутна
Тип клею Стандартний
Кольорова заливка Немає
Спосіб друку Без ріббона (термо)
Відстань між етикетками, мм 2
Кількість в коробі/блістері, тис. 192/16
Країна-виробник Україна

Важливі особливості термопаперу
- Міцний клейовий шар надійно фіксує етикетку на будь-яких поверхнях.
- Термопапір застосовується для друку без використання ріббона (фарбувальна стрічка).
- Для нанесення даних на матеріал використовується метод прямого термодруку.
- Термоетикетку використовують для відображення штрих-кодів і даних про товар.
Що ще слід знати?
- Часто використовують для створення етикеток у супермаркетах, аптеках тощо.
- Для друку на папері підходять будь-які ваги з функцією термодруку та термопринтери.
- При потраплянні на етикетку олії інформація зникає, сонячних променів — тьмяніє.
- Оптимально підійде для маркування швидкопсувних товарів.
Зв'яжіться з менеджером нашої компанії, якщо бажаєте замовити термоетикетку ЕКО!
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Ширина | 30 мм |
| Висота | 20 мм |
| Матеріал | Папір |
| Колір | Білий |
| Кількість в упаковці | 2000 шт. |
| Кількість рядів | 1 |
| Діаметр втулки | 25 мм |
| Форма етикетки | Прямокутна |
| Способ печати | Без рибона (термо) |
| Міжеталікаткова відстань | 2 мм |
- Ціна: 62,70 ₴

