Вафельниця HURAKAN HKN-GES2L одинарна

-15%
- Готово до відправки
- Код: 129433
9 899 ₴
8 414 ₴
+380 (98) 893-67-67
Viber/Telegram/WhatsApp
- +380 (97) 874-79-79
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Вафельниця для бельгійських вафель HURAKAN HKN-GES2L
HKN-GES2L від HURAKAN — професійна вафельниця для випікання апетитних бельгійських вафель. Модель чудово підійде для будь-яких закладів громадського харчування, включно з кондитерськими, ресторанами, кафе і точками вуличної торгівлі. Відрізняється високою якістю застосовуваних матеріалів, продуманою конструкцією, надійними комплектуючими.
Характеристики:
Форма вафель: прямокутна.
Розмір вафлі: 160х100х15 мм.
Кількість вафель: 2 шт.
Робоча поверхня: чавун з антипригарним покриттям.
Матеріал корпусу: нержавіюча сталь.
Терморегулятор: 50-300 С.
Габарити: 382x305x233 мм.
Підключення: 1,8 кВт.
Напруга: 220 В.
Вага: 12 кг

Найголовніше про електровафельницю
- Для виготовлення корпусу вафельниці використовується харчова нержавіюча сталь.
- Робоча поверхня виготовляється з литого чавуну високої якості.
- Наявність антипригарного шару значно спрощує процес готування.
- Одночасно можна готувати 2 бельгійські вафлі розміром 16х10 см.

Важливо знати
- Автоматична підтримка обраного ступеня нагріву.
- Наявність простого таймера для контролю часу випікання вафель.
- Передбачена термостійка ручка верхньої жарочної поверхні.
- Модель оснащена індикатором робочого стану для зручності під час роботи.
Замовляйте цю модель вафельниці зі швидкою доставкою на сайті нашої компанії!
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hurakan |
| Країна виробник | Китай |
| Вид обладнання | Вафельниця |
| Тип вафель, що випікаються | Об'ємні |
| Джерело живлення | Електрика |
| Тип управління | Електронно-механічне |
| Максимальна робоча температура | 300 град. |
| Мінімальна робоча температура | 50 град. |
| Тип робочої поверхні | Рифлена |
| Матеріал робочої поверхні | Чавун |
| Форма робочої поверхні | Прямокутна |
| Особливості | Регульовані ніжки, Антипригарне покриття, Світловий індикатор, Автоматичне підтримання температури |
| Колір корпусу | Чорний |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Номінальна споживана потужність | 1.8 кВт |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Тип приладу | Вафельниця |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Матеріал корпусу | Нержавіюча сталь |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 382 мм |
| Ширина | 305 мм |
| Висота | 233 мм |
| Вага | 12 кг |
| Основні | |
| Сфера використання | Торгові магазини |
- Ціна: 8 414 ₴




