Тензодатчик Keli UDА 300kg (Normal quality)

- Готово до відправки
2 263 ₴
2 149,85 ₴
- +380 (97) 874-79-79
Тензометричний датчик Keli UDА
Keli UDA normal — тензометричний датчик із високою точністю вимірювань, надійною конструкцією, широкою сферою застосування. Модель розрахована на зважування вантажів з передачею інформації на цифровий індикатор.
Характеристики:
Виробник KELI
Країна виробник Китай
Висота 63.5 мм
Довжина 174 мм
Одиниця виміру навантаження Кілограм
Захист обладнання від води і пилу IP IP65
Клас точності C
Максимальна робоча температура 50℃
Максимальне значення навантаження 300
Матеріал Алюмінієвий сплав
Мінімальна робоча температура -20℃
Мінімальне значення навантаження 0.01
Тип Консольний
Тип навантаження Вигин
Ширина 59.5 мм

Відмінні риси даної моделі датчика
- Затребуваний при виготовленні фасувальних, підлогових і товарних ваг.
- Для виготовлення корпусу датчика використовується практичний алюмінієвий сплав.
- Конструкція надійна, має тривалий термін служби, не схильна до корозії.
- Повна герметизація корпусу для захисту від пилу та вологи за стандартом IP65.

Важливо знати
- Добре підходить для експлуатації на відкритій території.
- Обладнання сертифіковане на території України.
- Належить до категорії одноточкового типу (SinglePoint).
- Кріпиться до основи ваг і платформи протилежними сторонами.
Якщо хочете зробити замовлення або дізнатися деталі, просто зв'яжіться з нами будь-яким зручним способом!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | KELI |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Консольний |
| Клас точності | C |
| Тип навантаження | Вигин |
| Одиниця виміру навантаження | Кілограм |
| Мінімальне значення навантаження | 0.01 |
| Максимальне значення навантаження | 300 |
| Захист обладнання від води і пилу IP | IP65 |
| Мінімальна робоча температура | -20 °С |
| Максимальна робоча температура | 50 °С |
| Довжина | 174 мм |
| Ширина | 59.5 мм |
| Висота | 63.5 мм |
| Матеріал | Алюмінієвий сплав |
- Ціна: 2 149,85 ₴





