Вітрина саладетта VRX1500/380 Gooder

- В наявності
21 070 ₴
17 277,40 ₴
- +380 (97) 874-79-79
Вітрина холодильна VRX1500/380
VRX1500/380 — сучасна холодильна вітрина зі стильним дизайном і високою енергоефективністю. Хороше рішення для закладів громадського харчування, які готують піцу, бургери та подібну продукцію. Дозволяє забезпечити комфортні умови для зберігання готових страв та інгредієнтів.
Характеристики:
Вага 50 кг
Вага в упаковці 59 кг
Додатково Гастроемності в комлект не входять
Країна виробник Китай
Потужність 0,18 кВт
Розмір гастроємностей GN 1/3 5шт + GN 1/2 1 шт
Розміри (ДхШхВ) 1500х395х435 мм
Розміри в упаковці (ДхШхВ) 1600х495х535 мм
Система охолодження Статична
Темп.режим +2...+8℃
Торгова марка Gooder
Характеристики Агрегат європейського стандарту,цифровий терморегулятор,корпус з AISI304
Хлодоген R600a

Найважливіше про холодильну вітрину
- Вміщує 1 гастроємність типу GN 1/2 і 5 гастроємностей GN 1/3.
- Максимально комфортна температура для більшості інгредієнтів — +2...+8℃.
- Статична система охолодження гарантує рівномірність температури.
- Якісна нержавіюча сталь AISI304 довговічна і проста в догляді.

Що також слід знати?
- Потужності в 0,18 кВт достатньо для ефективного охолодження при оптимальних витратах енергії.
- Електронний регулятор дасть змогу точно контролювати температуру залежно від поточних потреб.
- Використовується холодоагент R600a, який має високу ефективність і екологічність.
- Обладнання має привабливий зовнішній вигляд, відносно невелику вагу та габарити.
Замовляйте цю саладетту у нас на сайті для потреб вашої компанії просто зараз!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gooder |
| Країна виробник | Китай |
| Сфера використання | HoReCa, Fast-food, Вулична торгівля, Торгові магазини |
| Функціональне призначення | Для зберігання швидкопсувних товарів |
| Призначення | Для риби, Для м'яса, Для тіста, Для десерту, Для молочних продуктів, Для морозива, Для суші, Для ковбасних виробів, Для салатів, Для сирів, Для піци, Для фруктів |
| Максимальна робоча температура | 8 град. |
| Мінімальна робоча температура | 2 град. |
| Тип встановлення | Настільний |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Колір корпусу | Нержавіюча сталь |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Номінальна споживана потужність | 180 Вт |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 1500 мм |
| Ширина | 395 мм |
| Висота | 435 мм |
| Вага | 50 кг |
- Ціна: 17 277,40 ₴




