Штабелер електричний CDD12J-3500 вантажопідйомністю 1,2 т

-7%
- В наявності
- Код: 0440444
198 000 ₴
184 140 ₴
+380 (98) 893-67-67
Viber/Telegram/WhatsApp
- +380 (97) 874-79-79
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Електроштабелер HELI CDD12J-3500
CDD12J-3500 — популярна модель штабелера з електричним приводом. Удосконалена конструкція зі встановленою LiFePO4 батареєю (безпечне і практичне рішення). Підходить для виконання широкого спектра операцій на складах і виробничих підприємствах. Відрізняється простим керуванням, надійним корпусом, тривалим терміном служби.
Характеристики:
Вантажопідйомність кг 1200
Центр навантаження мм 600
Розмір вил мм 1150/180/60
Стандартна висота підйому мм 3500
Повна довжина мм 1755
Повна ширина мм 795
Двигун кВт AC1.5
Підйомний двигун кВт DC2.2
Батарея в/Ач Heli: 24V60Ah Li-Ion

Основні особливості обладнання
- Застосовується гідравлічний насос, який відрізняється підвищеною ефективністю.
- Двигун постійного струму дуже компактний, економічний, має малу вагу.
- Перемикач з водонепроникною конструкцією і системою самоповернення.
- Приладова панель зі світлодіодними індикаторами, які відображають параметри батареї.

Важливо знати
- ЗП зовнішнього типу вирізняється оптимальними параметрами охолодження.
- Рукоять управління з продуманою конструкцією і якісними амортизаторами.
- Надійний захист забезпечується наявністю захисного корпусу зі сталі.
- АКБ витримує понад 2000 циклів, заряджається до 2,5 годин.
Замовити цю модель штабелера завжди можна зі швидкою доставкою в нашій компанії!
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Виробник | HELI |
| Стан | Новий |
| Тип | Штабелер |
| Тип штабелера | Електричний |
| Вантажопідйомність | 1200 кг |
| Центр ваги | 600 мм |
| Висота підйому | 3500 мм |
| Положення оператора | Стоячи |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 1755 мм |
| Ширина | 795 мм |
| Розміри вил | |
| Ширина вил | 180 мм |
| Довжина вил | 1150 мм |
| Висота вил | 60 мм |
- Ціна: 184 140 ₴








