Льодогенератор APACH ACB9360B A R290

-17%
- Готово до відправки
- Код: ACB9360B A R290
139 889 ₴
116 107 ₴
+380 (98) 893-67-67
Viber/Telegram/WhatsApp
- +380 (97) 874-79-79
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Генератор льоду APACH ACB9360B A R290
Кубиковий лід активно використовують для охолодження напоїв і підвищення привабливості коктейлю. Для його приготування використовують генератори льоду. Ми рекомендуємо зупинити увагу на моделі ACB9360B A R290. Вона стане справжньою знахідкою для магазинів, ресторанів і барів. Відрізняється тривалим терміном служби, високою продуктивність і зручністю у використанні.
Характеристики:
Бренд APACH
Країна Італія
Розміри 735 x 603 x 1010 мм
Потужність 0.87 КВт
Напруга 220В
Тип льоду Кубиковий
Вага 74 кг

Важливі особливості обладнання
- Практична і довговічна обшивка з нержавіючої сталі.
- Готує привабливі кубики з формою у вигляді наперстків (довго тане).
- Передбачено містке сховище на 60 кг.
- Модель вирізняється високою продуктивністю — 93 кг за добу.
- Обладнання надзвичайно економічне — на 1 кг льоду потрібно 2,3 л води.
- Використовується безпечний і практичний фреон R290.
Про що необхідно знати?
- Для зливу в каналізацію можна підключити гнучкий шланг на задній панелі.
- Функція контролю за наповненням ємності для зберігання льоду.
- Швидке і зручне підключення до водопроводу.
- Корпус має лаконічний дизайн, легко вбудувати в меблі, барну стійку.
Замовити цю модель ви завжди можете на нашому сайті зі швидкою доставкою в будь-який регіон країни.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Apach |
| Країна виробник | Італія |
| Сфера використання | HoReCa, Fast-food, Для бару |
| Вид льоду | Кубикові |
| Максимальна продуктивність | 93 кг |
| Тип охолодження | Вентильований |
| Матеріал | Метал |
| Колір корпусу | Нержавіюча сталь |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Номінальна споживана потужність | 870 Вт |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 735 мм |
| Ширина | 603 мм |
| Висота | 1010 мм |
| Вага | 74 кг |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Особливості | Резервуар для льоду |
| Місткість резервуару для льоду | 60 кг |
- Ціна: 116 107 ₴

