Льодогенератор BULLET GoodFood IM12F

-5%
- В наявності
- Код: IM12F
5 460 ₴
5 187 ₴
+380 (98) 893-67-67
Viber/Telegram/WhatsApp
- +380 (97) 874-79-79
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Льодогенератор GoodFood IM12F BULLET
- Продуктивність 12 кг льоду на добу.
- Тип льоду: пальчиковий пустотілий, 9 шт за цикл.
- Два розміри льоду.
- Вага 8-10 г.
- Місткість бункера 1,1 кг.
- Місткість резервуару для води: 1,7 л.
- Наливний працює по замкнутому циклу.
- Не вимагає підключення до води та каналізації.
- Корпус: пластик, колір: металік.
- Тип охолодження компресора: повітряний.
- Холодоагент R600a.
- Потужність 220 Вт.
- Напруга: 220 В / 50 Гц.
- Габаритні розміри 242х358х328 мм.
- Вага 7,3 кг.
- Паковання: 280х376х373 мм.
- Вага в упаковці: 8,1 кг.
- У комплекті: совок для льоду.
Льодогенератор GoodFood IM12F BULLET
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Good Food |
| Користувальницькі характеристики | |
| Потужність | 220 Вт |
| Напруга | 220 В / 50 Гц. |
| Продуктивність | 12 кг льоду на добу |
| Габаритні розміри (ДхШхВ), мм | 242х358х328 |
| Пакувальні розміри (ДхШхВ), мм | 280х376х373 |
| Артикул | IM12F BULLET |
| Вага в упаковці, кг | 8,1 |
| Вага (кг) | 7,3 |
| Тип льоду | Пальчиковий пустотілий, 9 шт за цикл. Два розміри льоду. Вага 8-10 г. |
| Місткість резервуару для води | 1,7 л |
| Місткість бункера | 1,2 кг |
| Тип встановлення | настільна |
| Тип підключення | Наливний, працює по замкнутому циклу. |
| Холодоагент | R600a |
| Тип охолодження компресора | повітряний |
| Гарантія | 12 місяців |
- Ціна: 5 187 ₴





