Гриль «хот-дог» HURAKAN HKN-GW9M2 на 9 роликів з двома моторами

Новинка
-15%
- Готово до відправки
- Код: HKN-GW9M2
7 034 ₴
5 978 ₴
+380 (98) 893-67-67
Viber/Telegram/WhatsApp
- +380 (97) 874-79-79
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Гриль «хот-дог» HURAKAN HKN-GW9M2 на 9 роликів з двома моторами
Характеристики:
- Кількість роликів: 9.
- Температурний режим до +300 °С.
- Матеріал роликів: нержавіюча сталь.
- Корпус з нержавіючої сталі.
- З'ємний жиросбірник.
- Габарити: 585x505x190 мм.
- Підключення: 2,2 кВт, 220 В.
- Вага: 18 кг.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hurakan |
| Країна виробник | Китай |
| Вид гриль обладнання | Гриль роліковий |
| Тип встановлення обладнання | Настільний |
| Джерело живлення | Електрика |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Номінальна потужність | 2.2 кВт |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 585 мм |
| Ширина | 505 мм |
| Висота | 190 мм |
| Вага | 18 кг |
- Ціна: 5 978 ₴

