Бензопила ланцюгова GTM CN65D 2.9 кВт шина 45 см

- Готово до відправки
- Код: 83102
9 185 ₴
+380 (98) 893-67-67
Viber/Telegram/WhatsApp
- +380 (97) 874-79-79
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
GTM CN65D - високопродуктивна бензопила професійного класу, призначена для середніх та великих навантажень під час спилювання дерев, обрізання саду, заготівлі дров. Інструмент обладнаний 2-тактним бензиновим двигуном з потужністю 2,9 кВт (4 к.с.) з підвищеним крутним моментом і збільшеним ресурсом роботи. Як паливо використовується суміш бензину з моторним мастилом у пропорції 40:1 (на 1 л бензину 25 мл мастила).
Основні переваги бензопили GTM CN65D:
- Двигун з підвищеним крутним моментом і великим ресурсом
- 2.9 кВт / 4 к.с - потужність двигуна
- 65 куб.см - об'єм двигуна
- 45 см / 18 дюймів - довжина шини в комплекті
- 0.325 дюйма - крок комплектного ланцюга
- Регульована подача мастила для змащення ланцюга
- Карбюратор Walbro
- Антивібраційна система на пружинах
- Швидкий доступ до повітряного фільтра та свічки запалювання
- Повітряний фільтр із підвищеною ефективністю очищення
- Важіль гальма ланцюга із кріпленням з двох сторін
- Механізм гальма інтегрований у картер двигуна
- Швидка заміна ведучої зірочки
- Закритий механізм зчеплення
Комплектація:
- Бензопила GTM CN65D
- Шина OREGON 45 см / 18 дюймів - 1 шт
- Захисний кожух для шини - 1 шт
- Ланцюг OREGON - 1 шт
- Ємність для паливної суміші - 1 шт
- Т-подібний ключ - 1 шт
- Викрутка - 1 шт
- Шестигранний ключ - 2
- Напилок для заточування ланцюга - 1 шт
- Картонна упаковка
Характеристики:
- Потужність: 2900 Вт
- Тип: ланцюгові пили, професійна
- Вага: 7.4 кг
- Кількість обертів: 11000 об/хв
- Розмір шини: 45 см / 18 дюйм
- Автоматичне змащування ланцюга: так
- Об`єм бака для змащення ланцюга: 0.26 л
- Об`єм паливного бака: 0.55 л
- Гальмо ланцюга: інерційне
- Праймер: так
- Об`єм двигуна: 65 см3
- Потужність двигуна (к.с): 4 к.с
- Крок ланцюга: 0.325 дюйм
- Країна торгової марки: Україна
Бензопила ланцюгова GTM CN65D
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | GTM |
| Живлення | Бензиновий двигун |
| Довжина шини | 450 мм |
| Крок ланцюга | 0.325" |
| Кількість обертів | 11000 об/хв |
| Об'єм масляного бака | 260 мл |
| Вага | 7.4 кг |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Змазка ланцюга | Автоматична (вбудована) |
| Характеристики двигуна внутрішнього згоряння | |
| Об'єм двигуна | 65 куб. см |
| Потужність двигуна | 4 к. с. |
| Ємність паливного бака | 550 мл |
| Додаткові функції | |
| Праймер | Так |
- Ціна: 9 185 ₴






