Мотобур бензиновий GTM AG52H-D 1,46 кВт без шнеку

-11%
- Готово до відправки
- Код: 83116
10 736 ₴
9 599 ₴
+380 (98) 893-67-67
Viber/Telegram/WhatsApp
- +380 (97) 874-79-79
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
GTM AG52H-D - мотобур напівпрофесійного класу, призначений для буріння отворів у ґрунті або в льоду. Може застосовуватися при встановленні стовпів, монтажі фундаменту, садівництві. Інструмент обладнаний 2-тактним бензиновим двигуном з потужністю 1,46 кВт (2 к.с.) з підвищеним крутним моментом і збільшеним ресурсом роботи. Як паливо використовується суміш бензину з моторним мастилом у пропорції 40:1 (на 1 л бензину 25 мл мастила).
Увага: мотобур поставляється без бурильного шнеку!
Основні переваги бензинового бура GTM G52H-D:
- Двигун з підвищеним крутним моментом і великим ресурсом
- 1.46 кВт / 2 к.с - потужність двигуна
- 51,6 куб.см - об'єм двигуна
- 250 мм / 300 мм - рекомендований і максимальний діаметр шнека
- Система скидання обертів двигуна (гальмування) при прокручуванні бура в руках оператора
Комплектація:
- Мотобур AG52H-D - 1 шт.
- Важіль аварійного гальмування - 1 шт.
- Ємність для приготування паливної суміші (1 л) - 1 шт.
- Набір ключів - 1 набір
- Іінструкція з експлуатації - 1 екз.
Характеристики:
- Тип: мотобур
- Вага: 14 кг
- Максимальний діаметр бура: 30 см
- Об`єм паливного бака: 0.98 л
- Привід: механический
- Об`єм двигуна: 51.6 см3
- Потужність двигуна: 1460 Вт
- Потужність двигуна (к.с): 2 к.с
- Живлення: бензин
- Тип двигуна: 2-тактний
- Охолодження: повітряне
- Наявність шнеку в комплекті: немає
- Передавальне число редуктора: 40
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | GTM |
| Об'єм двигуна | 51.6 куб. см |
| Потужність двигуна | 2 к. с. |
| Споживана потужність | 1460 Вт |
| Ємність паливного бака | 980 мл |
| Максимальний діаметр бура | 300 мм |
| Вага | 14 кг |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Стан | Новий |
- Ціна: 9 599 ₴





