Фритюрниця індукційна INDOKOR INF8

-18%
- Готово до відправки
- Код: INF8
19 240 ₴
15 777 ₴
+380 (98) 893-67-67
Viber/Telegram/WhatsApp
- +380 (97) 874-79-79
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Індукційна фритюрниця, виробництва INDOKOR (Республіка КОРЕЯ) модель INF8, призначена для обсмажування різноманітних продуктів (картопля, м'ясо, риба, овочі та фрукти в клярі) у розігрітій до певної температури, рослинній або тваринній олії (фритюрі). Дана модель забезпечує ефективний теплообмін та чіткий контроль температури, оскільки технологія індукційного нагріву дає можливість підтримання точно заданої температури фритюру.
Характеристики:
- Термін гарантії: 12 міс
- Країна-виробник: Республіка КОРЕЯ
- Кількість кошиків: 1
- Об'єм місткості, л: 8
- Діапазон температур, °C: +60..+190
- Потужність, кВт: 3.5
- Напруга, В: 220
- Вага (нетто), кг: 13
- Вага (брутто), кг: 14
- Габарити (нетто), мм: 288x478x410
- Габарити (брутто), мм: 565x350x478
- Таймер до 120 хв
- Захист від перегріву
- Ванна з краном для зливу олії
- Матеріал: нержавіюча сталь
- Спосіб встановлення: настільний
- Час повного нагрівання 8 л. - 17 хвилин
- Сенсорна панель керування з LED дисплеєм
- 11 рівнів температури: 60, 80, 100, 120, 130, 140, 150, 160, 170, 180, 190C
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Indokor |
| Країна виробник | Південна Корея |
| Сфера використання | HoReCa, Fast-food, Торгові магазини |
| Джерело живлення | Електрика |
| Тип встановлення | Настільний |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Номінальна споживана потужність | 3.5 кВт |
| Час виходу на робочу температуру | 17 хв |
| Максимальна робоча температура | 190 град. |
| Мінімальна робоча температура | 60 град. |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Особливості | Система зливу масла, Таймер, Захист від перегріву |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Об'єм масла | 8 л |
| Кількість кошиків | 1 шт. |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 288 мм |
| Ширина | 478 мм |
| Висота | 410 мм |
| Вага | 13 кг |
| Опис ємностей професійної фритюрниці | |
| Кількість ванн фритюрниці | 1 шт. |
| Матеріал ванни фритюрниці | Нержавіюча сталь |
- Ціна: 15 777 ₴




