Віброшліфмашина GTM S115/300E

-24%
- Готово до відправки
- Код: 2627
2 107 ₴
1 599 ₴
+380 (98) 893-67-67
Viber/Telegram/WhatsApp
- +380 (97) 874-79-79
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
GTM S115/300E - побутовий інструмент для обробки рівних поверхонь в автомайстернях та СТО. Дана модель дозволяє проводити як грубу обробку, так і тонке полірування за допомогою шліфувального паперу. Шліфувальна машина GTM S115/300E має вбудовану систему видалення пилу, що дозволяє використовувати комплектний пилозбірник. Частота коливань регулюється в залежності від необхідності від 6000 до 12000 кол/хв.
Основні переваги GTM S115/300E:
- 300 Вт – максимальна потужність
- 115х230 мм - розмір шліфувальної платформи
- Регулювання частоти
- 6000 - 12000 кол/хв - максимальна частота коливань ексцентрика
- Вбудована система видалення пилу
- Пилозахист двигуна
- Лита робоча платформа
- М'які накладки – для кращого захоплення інструменту
Комплектація:
- Шліфмашина GTM S115/300E
- Пилозбірник
- Шліфлист - 2 шт
- Інструкція
- Картонна коробка.
Характеристики:
- Тип: вібраційна
- Вага: 3.1 кг
- Кількість обертів: 6000 об/хв
- Контроль обертів: так
- Плавний запуск: немає
- Споживана потужність: 300 Вт
- Живлення: від мережі 220 В
- Довжина стрічки: 230 мм
- Рівень шуму: 104 дБ
- Частота коливань: 6000 – 12000 кол/хв
- Ширина стрічки: 115 мм
Віброшліфмашина GTM S115/300E
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GTM |
| Стан | Новий |
| Тип шліфмашини | вібраційна |
| Споживана потужність | 300 Вт |
| Максимальна кількість обертів | 6000 об/хв |
| Вага | 3.1 кг |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Живлення | Мережа 220В |
| Довжина стрічки/листа | 230 мм |
- Ціна: 1 599 ₴




