Висоторіз бензиновий GTM GZJ260AE телескопічний 4,1 м шина 30 см

-21%
- Готово до відправки
- Код: 83115
19 087 ₴
14 999 ₴
+380 (98) 893-67-67
Viber/Telegram/WhatsApp
- +380 (97) 874-79-79
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
GTM GZJ260AE - високопродуктивний висоторіз професійного класу, що використовується для обрізки крони дерев і кущів. Призначений для використання комунальними господарствами, садівниками та ландшафтними дизайнерами. Інструмент обладнаний 2-тактним бензиновим двигуном з потужністю 0,7 кВт (1 к.с.) і телескопічною штангою з максимальною довжиною 4,1 м. Як паливо використовується суміш бензину з моторним мастилом у пропорції 40:1 (на 1 л бензину 25 мл мастила).
Основні переваги висоторізу GTM GZJ260AE:
- Надійний 2-тактний двигун
- 0,7 кВт / 1 к.с - потужність двигуна
- 26 куб.см - об'єм двигуна
- Міцна телескопічна штанга з магнієво-алюмінієвого матеріалу довжиною 4,1 м
- 46,5 мм - товщина штанги
- 296-425 см - довжина висоторізу
- Пиляльна шина та ланцюг виробництва OREGON
- 30 см / 12 дюймів - довжина шини в комплекті
- Система легкого запуску
- Праймер для підкачування палива
- Оптимізоване споживання палива під час роботи
Комплектація:
- Висоторіз GZJ260AE - 1 шт.
- Шина 12"/30см OREGON - 1 шт.
- Ланцюг OREGON - 1 шт.
- Чохол захисний пластиковий на шину - 1 шт.
- Ранцевий наплечний ремінь - 1 шт.
- Аксесуари:
- Мірна ємність для приготування паливної суміші 600 мл - 1 шт.
- Ключ свічний - 1 шт.
- Викрутка - 1 шт.
- Ключ шестигранний - 2 шт.
- Ключ рожковий - 1 шт.
- Напилок для наточування ланцюга - 1 шт.
Характеристики:
- Довжина пристрою: 4.1 м
- Потужність: 700 Вт
- Тип: професійний
- Вага: 9.5 кг
- Кількість обертів: 7000 об/хв
- Розмір шини: 30 см / 12 дюйм
- Автоматичне змащування ланцюга: так
- Об`єм бака для змащення ланцюга: 0.26 л
- Об`єм паливного бака: 0.7 л
- Телескопічна ручка: так
- Праймер: так
- Система запалювання: CDI
- Автоматичний натяг ланцюга: немає
- Об`єм двигуна: 26 см3
- Потужність двигуна (к.с): 1 к.с
- Живлення: бензин
- Тип двигуна: 2-тактний
- Оснащення: шина
- Крок ланцюга: 3/8P дюйм
- Товщина ланки: 1.3 мм
- Швидкість ланцюга: 6.72 м/с
- Кількість ланок: 44
- Країна торгової марки: Україна
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | GTM |
| Тип | Бензинова пила |
| Потужність двигуна, л. с. | 1 |
| Довжина шини | 300 мм |
| Крок ланцюга | 3/8" Picco |
| Швидкість обертання ланцюга | 6.72 м/сек |
| Наявність телескопічної штанги | Так |
| Загальні | |
| Живлення | Бензиновий двигун |
| Об'єм двигуна | 26 куб. см |
| Об'єм паливного бака | 0.7 л |
| Вага | 9.5 кг |
| Гарантійний термін | 36 міс |
- Ціна: 14 999 ₴




