Сковорода перекидна TATRA електрична TEB.89 (80 л)

Новинка
-20%
- Готово до відправки
- Код: TEB.89
222 728 ₴
178 182 ₴
+380 (98) 893-67-67
Viber/Telegram/WhatsApp
- +380 (97) 874-79-79
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Сковорода перекидна TATRA електрична TEB.89 (80 л)
Характеристики:
- Місткість: 80 л.
- Габарити (ДхШхВ): 800х900х850 мм.
- Потужність: 12 кВт.
- Напруга: 380 Ст.
- Мануальна підйомна система.
- Відкидна кришка з противагою.
- Легко чиститься та гігієнічний.
- Обмежувальний термостат.
- Корпус із нержавіючої сталі.
- Управління термостатом.
- Вага: 148 кг
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Tatra |
| Країна виробник | Туреччина |
| Сфера використання | HoReCa |
| Джерело живлення | Електрика |
| Номінальна напруга | 380 В |
| Номінальна споживана потужність | 12 кВт |
| Об'єм чаші | 80 л |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 800 мм |
| Ширина | 900 мм |
| Висота | 850 мм |
| Вага | 148 кг |
- Ціна: 178 182 ₴

