Апарат для цукрової вати УСВ-4 «Кеша»

-16%
- Готово до відправки
- Код: 13038
27 720 ₴
23 284,80 ₴
+380 (98) 893-67-67
Viber/Telegram/WhatsApp
- +380 (97) 874-79-79
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Апарат для цукрової вати УСВ-4 «Кеша»
- Висока продуктивність.
- Первинне розігрів для виходу в робочий режим 40 секунд.
- Ємність для цукру - 450 грам.
- Тен для нагрівання виготовлений з нержавіючої сталі.
- Гарантія 1 рік.
Плаваючий привід забезпечує безшумну роботу та виключає передачу вібрації на корпус.
Нагрівання здійснюється ТЕНом розташованим усередині ємності для цукру.
Плавне регулювання нагріву ТЕНів.
Знімний кожух-уловлювач виконаний з нержавіючої сталі. Легко встановлюється та знімається з корпусу апарату.
Характеристики:
- Напруга, В: 230
- Потужність, кВт: 1.2
- Продуктивність, порцій в годинну: 130
- Матеріал уловлювача: нержавіюча сталь
- Розміри уловлювача, мм: 575х110
- Розміри (без уловлювача), (д/ш/в), мм: 365х300х370
- Габаритні розміри (д/ш/в), мм: 575х575х460
- Вага, кг: 10
- Розміри упаковки (д/ш/в), мм: 300х410х390
| Основні | |
|---|---|
| Вид | Апарат цукрової вати |
| Джерело живлення | Електрика |
| Продуктивність | 130 порц./год |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 365 мм |
| Ширина | 300 мм |
| Висота | 370 мм |
| Вага | 10 кг |
- Ціна: 23 284,80 ₴


