Піч для піци EWT INOX PZ2ST

-18%
- Готово до відправки
- Код: 52769
19 865 ₴
16 289,30 ₴
+380 (98) 893-67-67
Viber/Telegram/WhatsApp
- +380 (97) 874-79-79
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Піч для піци EWT INOX PZ2ST
2 камери розміром 410х410х110 мм, максимальна температура – 350°C. Діаметр піци 400 мм. Механічне керування окремо для кожного пода, підсвічування камери.
Характеристики:
- Виробник: EWT INOX
- Підключення до електромережі: 220 В
- Потужність електрична, кВт: 3
- Довжина (нетто), мм: 560
- Ширина (нетто), мм: 520
- Висота (нетто), мм: 440
- Вага (нетто), кг: 29
- Ширина: 590
- Глибина: 630
- Висота: 495
- Вага: 32
- Країна-виробник: Китай
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | EWT INOX |
| Країна виробник | Китай |
| Сфера використання | HoReCa, Fast-food, Торгові магазини, Харчова промисловість |
| Джерело живлення | Електрика |
| Тип управління | Механічне |
| Максимальна робоча температура | 350 град. |
| Кількість рівнів | 2 |
| Особливості | Підсвічування |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Номінальна споживана потужність | 3 кВт |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 560 мм |
| Ширина | 520 мм |
| Вага | 29 кг |
| Висота | 440 мм |
| Внутрішня довжина | 410 мм |
| Внутрішня ширина | 410 мм |
| Внутрішня висота | 110 мм |
- Ціна: 16 289,30 ₴

