Гриль Hendi Хот-дог роликовий 7 роликів

-5%
- Готово до відправки
- Код: 268506
17 753,90 ₴
16 866,20 ₴
+380 (98) 893-67-67
Viber/Telegram/WhatsApp
- +380 (97) 874-79-79
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Гриль Hendi Хот-дог роликовий, 7 роликів, 230В/740Вт, 525х365х(В)176мм
Корпус з нержавіючої сталі.
Швидкий (повторний) розігрів.
Антипригарне покриття роликів.
Знімний піддон для жиру та сміття.
Нековзні ніжки.
Корисна ширина роликів 42 см.
Регулювання температури до 150°C.0
Вхідна потужність (Вт): 740
Напруга (В): 230
Довжина (мм): 525
Ширина (мм): 365
Висота (мм): 176
Вага нетто (кг): 8.84
Характеристики:
- Виробник: Hendi
- Вага: 10.75
- Ширина: 365
- Довжина: 525
- Висота: 176
- Температура: до 150°C
- Напруга: 230
- Потужність: 740 Вт вхідна потужність
- Тип: гриль
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hendi |
| Вид гриль обладнання | Гриль роліковий |
| Тип встановлення обладнання | Настільний |
| Джерело живлення | Електрика |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 525 мм |
| Ширина | 365 мм |
| Висота | 176 мм |
| Вага | 8.84 кг |
- Ціна: 16 866,20 ₴





