Гриль роликовий REEDNEE HDRG-E7-2

-5%
- Готово до відправки
- Код: 54542
5 516 ₴
5 240,20 ₴
+380 (98) 893-67-67
Viber/Telegram/WhatsApp
- +380 (97) 874-79-79
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Гриль роликовий REEDNEE HDRG-E7-2
7 роликів з нержавіючої сталі, 2 зони нагріву (2 регулятори потужності). Температурний режим: 50-250ºС.
Характеристики:
- Виробник: REEDNEE
- Підключення до електромережі: 220 В
- Потужність електрична, кВт: 1.4
- Кількість роликів: 7
- Кількість зон нагріву: 2
- Довжина (нетто), мм: 585
- Ширина (нетто), мм: 330
- Висота (нетто), мм: 176
- Вага (нетто), кг: 8.9
- Ширина: 600
- Глибина: 380
- Висота: 200
- Вага: 9.2
- Країна-виробник: Китай
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | REEDNEE |
| Країна виробник | Китай |
| Вид гриль обладнання | Гриль роліковий |
| Тип встановлення обладнання | Настільний |
| Джерело живлення | Електрика |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Номінальна потужність | 1.4 кВт |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 585 мм |
| Ширина | 330 мм |
| Висота | 176 мм |
| Вага | 8.9 кг |
- Ціна: 5 240,20 ₴

