Вітрина холодильна FROSTY FW-100, black

Топ
-10%
- Готово до відправки
- Код: FW-100-b
24 076 ₴
21 668 ₴
+380 (98) 893-67-67
Viber/Telegram/WhatsApp
- +380 (97) 874-79-79
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Вітрина холодильна FROSTY FW-100, black
Характеристики:
- Вітрина холодильна, настільна
- Обʼєм: 100 л
- Двостороннє LED підсвічування
- Дві регульовані хромовані полиці
- Цифровий регулятор температури та дисплей
- Температурний режим: від 0°С до +12°C
- Вентильована система охолодження
- Автоматичне розморожування
- Переднє гнуте скло
- Розсувні двері
- Подвійні склопакети
- Матеріал корпусу: чорний пластик
- Розмір з упаковкою: 745х525х710 мм
- Вага брутто: 43 кг
- Тех. дані: 0,16 кВт/ 220В
- Розміри (ДхШхВ): 682мм x 450мм x 675мм
- Вага: 39.00
Інтернет-магазин Хотторг доставляє холодильну вітрину FROSTY FW-100 по всій Україні, забезпечуючи швидке відправлення з нашого складу. Також доступний зручний самовивіз і професійна консультація щодо вибору та використання обладнання для кафе і ресторанів.
Вітрина холодильна FROSTY FW-100, black
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | FROSTY |
| Сфера використання | HoReCa, Fast-food, Торгові магазини |
| Вид обладнання | Холодильна/охолоджувана вітрина |
| Максимальна робоча температура | 12 град. |
| Мінімальна робоча температура | 0 град. |
| Тип встановлення | Настільний |
| Колір корпусу | Чорний |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 682 мм |
| Ширина | 450 мм |
| Висота | 675 мм |
| Вага | 39 кг |
| Внутрішні розміри | |
| Об`єм | 100 л |
| Додаткові характеристики | |
| Тип двері | Двері-купе |
| Матеріал дверей | Скло |
- Ціна: 21 668 ₴


