Вітрина холодильна FROSTY GN 900 CT

Топ
-10%
- Готово до відправки
- Код: GN 900 CT
42 744 ₴
38 470 ₴
+380 (98) 893-67-67
Viber/Telegram/WhatsApp
- +380 (97) 874-79-79
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Вітрина холодильна FROSTY GN 900 CT
Характеристики:
- Вітрина холодильна настільна
- Обсяг: корисний: 120 л
- Температурний режим: від +2°С до +8°C
- Верхнє LED підсвічування
- Цифровий контролер температури з дисплеєм: Carel
- Компресор: Cubigel
- Вентильована система охолодження
- Автоматичне розморожування
- 4 регульовані ніжки
- Подвійні склопакети
- Переднє гнуте скло
- Розсувні двері
- Дві регульовані хромовані полиці
Матеріал:
- корпус: нержавіюча сталь
- скло загартоване, колір чорний + прозорий;
- дверна рама: пластик чорний
Розмір з упаковкою: 980х580х850 мм
Тех. дані: 0,350 кВт/ 220В
Розміри (ДхШхВ): 900мм x 530мм x 730мм
Вага: 100.00
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | FROSTY |
| Сфера використання | HoReCa, Fast-food, Торгові магазини |
| Вид обладнання | Холодильна/охолоджувана вітрина |
| Максимальна робоча температура | 8 град. |
| Мінімальна робоча температура | 2 град. |
| Тип встановлення | Настільний |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 900 мм |
| Ширина | 530 мм |
| Висота | 730 мм |
| Вага | 100 кг |
| Внутрішні розміри | |
| Об`єм | 120 л |
| Додаткові характеристики | |
| Тип двері | Двері-купе |
| Матеріал дверей | Скло |
- Ціна: 38 470 ₴

