Вітрина холодильна FROSTY RTC 72L

Топ
-10%
- Готово до відправки
- Код: RTC 72L
40 716 ₴
36 644 ₴
+380 (98) 893-67-67
Viber/Telegram/WhatsApp
- +380 (97) 874-79-79
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Вітрина холодильна FROSTY RTC 72L
Характеристики:
- Вітрина холодильна, кондитерська настільна
- Обʼєм: 72 л
- Двостороннє LED підсвічування
- Цифровий контроль температури
- Дисплей
- Температурний режим: від 0°С до +10°C
- Вентильована система охолодження
- Автоматичне розморожування
- Випуклі двері
- Подвійні склопакети
- 4 хромовані полиці що обертаються: Ø 305 мм
Матеріал:
- корпус: чорний пластик
Розмір з упаковкою: 500х500х1050 мм Вага брутто: 41 кг
Тех. дані: 0,17 кВт/ 220В
Розміри (ДхШхВ): 450мм x 450мм x 983мм
Вага: 38.50
Інтернет-магазин Хотторг доставляє холодильну вітрину FROSTY RTC 72L по всій Україні, забезпечуючи швидке відправлення з нашого складу. Також доступний зручний самовивіз і професійна консультація щодо вибору та використання обладнання для кафе і ресторанів.
Вітрина холодильна FROSTY RTC 72L
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | FROSTY |
| Сфера використання | HoReCa, Fast-food, Торгові магазини |
| Вид обладнання | Холодильна/охолоджувана вітрина |
| Максимальна робоча температура | 10 град. |
| Мінімальна робоча температура | 0 град. |
| Тип встановлення | Настільний |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 450 мм |
| Ширина | 450 мм |
| Висота | 983 мм |
| Вага | 38.5 кг |
| Внутрішні розміри | |
| Об`єм | 72 л |
- Ціна: 36 644 ₴


