Вітрина холодильна FROSTY RTW 160

Топ
-10%
- Готово до відправки
- Код: RTW 160
36 140 ₴
32 526 ₴
+380 (98) 893-67-67
Viber/Telegram/WhatsApp
- +380 (97) 874-79-79
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Вітрина холодильна FROSTY RTW 160
Характеристики:
- Вітрина холодильна
- Обʼєм: 160 л
- Подвійні склопакети
- Переднє гнуте скло
- Розсувні двері
- Верхнє LED підсвічування
- Дві регульовані хромовані полиці
- Цифровий регулятор температури та дисплей
- Температурний режим: від 0°С до +12°C
- Вентильована система охолодження
- Автоматичне розморожування
Матеріал:
- корпус: нержавіюча сталь + пластик
Розмір з упаковкою: 951x627x735 мм
Вага брутто: 69.5 кг
Тех. дані: 0,23 кВт/ 220В
Розміри (ДхШхВ): 880мм x 568мм x 686мм
Вага: 66.00
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | FROSTY |
| Сфера використання | HoReCa, Fast-food, Торгові магазини |
| Вид обладнання | Холодильна/охолоджувана вітрина |
| Максимальна робоча температура | 12 град. |
| Мінімальна робоча температура | 0 град. |
| Тип встановлення | Настільний |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 880 мм |
| Ширина | 568 мм |
| Висота | 686 мм |
| Вага | 66 кг |
| Внутрішні розміри | |
| Об`єм | 160 л |
| Додаткові характеристики | |
| Тип двері | Двері-купе |
| Матеріал дверей | Скло |
- Ціна: 32 526 ₴

