Вітрина холодильна FROSTY RTW-225C-5

Топ
-10%
- Готово до відправки
- Код: RTW-225C-5
53 456 ₴
48 110 ₴
+380 (98) 893-67-67
Viber/Telegram/WhatsApp
- +380 (97) 874-79-79
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Вітрина холодильна FROSTY RTW-225C-5
Характеристики:
- Вітрина холодильна настільна
- Обʼєм: 225 л
- Подвійні склопакети
- Переднє пряме скло
- Розсувні двері
- Верхнє LED підсвічування
- Три регульовані хромовані полиці
- Цифровий регулятор температури та дисплей
- Температурний режим: від +2°С до +8°C
- Вентильована система охолодження
- Зовнішнє обдування переднього скла
- Функція автоматичного розморожування
Матеріал:
- корпус: нержавіюча сталь + пластик
Розмір з упаковкою: 1290x637x935 мм
Вага брутто: 117 кг
Тех. дані: 0,45 кВт/ 220В
Розміри (ДхШхВ): 1224мм x 585мм x 887мм
Вага: 104.00
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | FROSTY |
| Сфера використання | HoReCa, Fast-food, Торгові магазини |
| Вид обладнання | Холодильна/охолоджувана вітрина |
| Максимальна робоча температура | 8 град. |
| Мінімальна робоча температура | 2 град. |
| Тип встановлення | Настільний |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 1224 мм |
| Ширина | 585 мм |
| Висота | 887 мм |
| Вага | 104 кг |
| Внутрішні розміри | |
| Об`єм | 225 л |
| Додаткові характеристики | |
| Тип двері | Двері-купе |
| Матеріал дверей | Скло |
- Ціна: 48 110 ₴

