Холодильний стіл Gooder PS903 SIN

-5%
- Готово до відправки
- Код: 1315
38 544 ₴
36 616,80 ₴
+380 (98) 893-67-67
Viber/Telegram/WhatsApp
- +380 (97) 874-79-79
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Холодильний стіл Gooder PS903 SIN
Характеристики:
- Вага: 122 кг
- Вага в упаковці: 137 кг
- Загальний об'єм: 320 л
- Кількість полок: 3
- Кліматичний клас: 4
- Країна виробник: Китай
- Матеріал: нержавіюча сталь
- Матеріал робочої поверхні: граніт
- Напруга: 230В/50 Гц
- Розмір гастроємностей: GN1/6 7 шт
- Розміри (ДхШхВ): 1368х700х1080 мм
- Розміри в упаковці (ДхШхВ): 1390х730х1200 мм
- Розміщення агрегату: нижнє
- Система охолодження: статична+додатковий вентилятор для циркуляції повітря
- Темп.режим: +2...+8°C
- Торгова марка: Gooder
- Характеристики: цифровий термостат
- Хлодоген: R290a
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gooder |
| Країна виробник | Китай |
| Сфера використання | HoReCa, Торгові магазини |
| Вид обладнання | Холодильний стіл |
| Максимальна робоча температура | 8 град. |
| Мінімальна робоча температура | 2 град. |
| Тип встановлення | Підлоговий |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 1368 мм |
| Ширина | 700 мм |
| Висота | 1080 мм |
| Вага | 122 кг |
| Внутрішні розміри | |
| Об`єм | 320 л |
| Додаткові характеристики | |
| Кількість полиць | 3 шт. |
| Матеріал стільниці | Граніт |
- Ціна: 36 616,80 ₴








