Сенсорний монітор LEABON LBM1508-L1 17.3'' широкоформатний

- Готово до відправки
- Код: CN1129
14 625 ₴
+380 (98) 893-67-67
Viber/Telegram/WhatsApp
- +380 (97) 874-79-79
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Leabon представив нову модель сенсорного монітора з плоским екраном LBM1508-L1 17.3'' FHD з вбудованим зчитувачем магнітних карт. При цьому можлива модифікація резистивного монітора, що дозволяє керувати дисплеєм завдяки дотику стилуса або будь-якого твердого предмета (картки в разі з КаБаРе), або ємкісного - більш швидка реакція монітора і більш тривала довговічність експлуатації.
Характеристики:
- Підтримувані ОС: Windows, Android, Linux
- Тип монітору: сенсорний
- Тип сенсорної панелі: ємнісний
- Ресурс сенсорної панелі: 35 млн дотиків
- Екран: 17.3" FHD LCD
- Максим дозвільна здатність: 1920 х 1080
- Контрастність: 250:1
- Час реагування: 5 мс (Raising)
- Яскравість: 400 кд/м2
- Умови експлуатації: температура -10°C - +60°C
- Інтерфейс: сенсорна панель - USB; монітор - VGA, HDMI
- Габарити: 350 x 350 x 180 мм
- Колір: чорний
- Опції: в комплекті зчитувач магнітних карт, 3 доріжки
- Комплект поставки: монітор, стенд, VGA кабель, USB кабель, блок живлення
- Живлення: вихід: DC 11 - 15 В, 3 А, 30 Вт
- Виробник: Leabon (Китай)
- Термін гарантії: 12 міс
Інтернет-магазин Хотторг доставляє широкоформатний сенсорний монітор LEABON LBM1508-L1 по всій Україні, забезпечуючи швидке відправлення з нашого складу. Також доступний зручний самовивіз і професійна консультація щодо вибору та використання торгового обладнання.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LEABON |
| Країна виробник | Китай |
| Тип обладнання | POS-термінал |
| Особливості | Зчитувач магнітних карт |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Монітор | |
| Тип сенсорного екрану | Ємнісний |
| Діагональ екрану | 17.3 дюйм |
| Роздільна здатність екрану | Full HD (1920×1080) |
| Яскравість | 400 cd/m² |
| Додаткові характеристики | |
| Мінімальна робоча температура | -10 град. |
| Максимальна робоча температура | 60 град. |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 350 мм |
| Глибина | 350 мм |
| Висота | 180 мм |
- Ціна: 14 625 ₴


