Кошик
211 відгуків

Ваги, торгове та складське обладнання

+380 (98) 893-67-67
+380 (97) 874-79-79

Вагонні фундаментні ваги: конструкція, особливості, функціонал

Вагонні фундаментні ваги: конструкція, особливості, функціонал

За допомогою фундаментних вагонних ваг можна здійснювати кількісний обліку сировини, готової продукції, а також самих різних вантажів, які перевозяться з допомогою Залізничного транспорту. Враховуючи цю специфіку, до обладнання даної категорії завжди пред'являються підвищеним технічні вимоги. Автомобільні ваги вагонні та інші різновиди техніки відрізняються високою точністю зважування, а також додатковими сервісними можливостями.

Про деякі особливості вимірювального обладнання в даній статті розкажуть консультант компанії Hottorg. Відразу варто сказати, що кожна модель фундаментних вагонних ваг оснащена різними пристроями відображення інформації, у тому числі індикаторами, контролерами. В обладнанні реалізовані системи, за допомогою яких можна працювати з даними про номер вагона, продукції, вантажовідправника, грузополучателе.

 

Особливості фундаментних вагонних ваг

 

Сучасні моделі фундаментних вагонних ваг дають можливість зважувати вантажі в статичному і динамічному режимах. Серед основних особливостей устаткування можна назвати:

  • швидку швидкість зважування в умовах руху вагона;

  • немає необхідності зупиняти складу в динамічному режимі;

  • виняткову точність показань у статичному вимірі;

  • допустимість дозування вантажу у вагоні.

Фундаментні вагонні ваги дають можливість отримувати точні вимірювання, виключаючи вага локомотива. У базі даних зберігаються результати зважування нетто і брутто кожного вагона, так що завжди можна повернутися за актуальною інформацією.

У випадку нерівномірності завантаження, дані також фіксуються.

Нового типу фундаментні вагонні ваги зручні для користування. У разі порушення технологічного процесу зважування, машиніст, оператор отримують сигнал. Програмне забезпечення дозволяє здійснювати передачу отриманих результатів вимірювань всім технологічним користувачам.

 

Автомобільні ваги вагонні і їх відмінності

 

Відмінністю автомобільних вагонних ваг є компактні розміри. За допомогою обладнання можна виміряти поосевую навантаження, що досить часто є критичною характеристикою при переміщенні по автомагістралях. Обладнання даної категорії також дозволяє здійснювати вимірювання у статичному та динамічному режимах, при цьому пропускна здатність апаратів досить висока.

Программное обеспечение автомобильных вагонных весов позволяет создавать отчеты различной сложности и наполнения. За счет этого сфера применения оборудования очень широкая. Агрегаты часто используют для оснащения таможенных терминалов. ПО обеспечивает высокий уровень защиты от утечки информации. Сотрудники компании Hottorg готовы помочь с выбором оборудования для разных объектов. Будем рады сотрудничеству, обращайтесь!

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner