Кошик
211 відгуків

Ваги, торгове та складське обладнання

+380 (98) 893-67-67
+380 (97) 874-79-79

Бездротові сканери штрих-коду: сфери застосування

Бездротові сканери штрих-коду: сфери застосування

Бездротові сканери штрих-коду — пристрої для зчитування цифрових індикаторів з етикеток, упаковки. Апарати поєднані з онлайн-касами, комп'ютерами, POS-обладнанням, на яких надалі з отриманою інформацією можна працювати. Бездротові сканери значно спрощують процес роботи з товарами, чим і обумовлена ​​шика сфера їх застосування. В асортименті компанії Hottorg представлені ходові моделі пристроїв, які використовуються повсюдно. На прикладі моделей розповімо, де і як задіяні апарати, а також які сфери застосування є найпопулярнішими.

Де використовуються сканери штрих-кодів бездротові.


Основною сферою застосування сканерів штрих-кодів бездротових є виробничі підприємства, склади, транспортна логістика, торгівля. Апаратами також оснащені бібліотеки, служби кур'єрської доставки, медустанови. Бездротові сканери спрощують роботу служб пропуску на різних заходах: за їх допомогою можна вести облік відвідувачів за квитками. Лідерами з виробництва даної різновиду техніки є компанії: Newland, Sunlux, ASAP POS та деякі інші. Бренди пропонують сучасні, високотехнологічні моделі, які миттєво зчитують інформацію, спрощуючи багато процесів.

Чому такі популярні бездротові сканери


На багатьох підприємствах, торгових центрах, розважальних закладах та інших установах активно закуповують бездротові сканери. З їхньою допомогою набагато простіше і легше вести облік відвідувачів, обіг товарів. Серед основних переваг техніки можна назвати:

зведення до мінімуму кількість можливих помилок, які часто виникають через людський фактор;

збільшення швидкості обслуговування відвідувачів;

можливість зробити простіше та легше процес відвантаження товарів, прийому продукції, інвентаризації.

Сканери штрих-кодів бездротові незамінні для всіх підприємств, компаній та інших об'єктів, що працюють із продукцією, маркованою Data Matrix. На даний момент асортимент апаратів досить різноманітний, що дозволяє вибрати оптимальний варіант за способом підключення, технологією розпізнавання, зчитування та іншим нюансам.

Бездротові сканери нового покоління зчитують також QR-коди. Обмін із базами на сучасних апаратах можливий на відстані 80-120 м. Пристрої підключаються без застосування шнурів та інших видів комунікацій, тому немає фіксованої прив'язки до робочого місця. Апарати мають невелику вагу, ергономічну форму, тому їх легко тримати в руках.

Завдяки сканерам бездротовим штрих-коду можна уникнути нецільової витрати продукції, і пов'язаних з цим фінансових втрат. Скористайтеся сучасними технологіями, щоб завжди знати актуальну наявність складських залишків. Щоб допомогти вам вибрати бездротові сканери, зверніться до співробітників компанії.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner