Кошик
223 відгуків

Ваги, торгове та складське обладнання

+380 (98) 893-67-67
+380 (97) 874-79-79

Ваги вологоміри: сфери використання

Ваги вологоміри: сфери використання

 

Що таке ваги-вологоміри та принцип їх роботи

Де використовуються ваги-вологоміри

Переваги застосування ваг-вологомірів

 

 

У різних сферах діяльності вимір вологості є важливим завданням, від результатів якої залежить ефективність різних процесів. Для цієї мети використовуються ваги-вологоміри, які дозволяють оцінити параметр у твердих та сипких товарах. Завдяки постійному контролю вологості можна досягти збереження якісних характеристик продукції та її тривалого збереження.
Якісні ваги-вологоміри знадобляться для роботи з різними продуктами, зерновими культурами та різними типами будівельних матеріалів. При виборі моделі необхідно віддати перевагу лише сертифікованому товару з гарантією, який забезпечує максимально точні показники. Про те, які ваги бувають і де їх можна використовувати, далі йтиметься.

 

Що таке ваги-вологоміри та принцип їх роботи

 

 

Обладнання є електронним приладом, який використовується з метою визначення параметрів рівня вологи з урахуванням маси зважування продукції. Терези-вологоміри виконують своє завдання, задіявши датчик. Необхідність у застосуванні даного оснащення обумовлюється здатністю речовин накопичувати вологу, що негативно позначається на якості товару та його лежкості. Така продукція стає непридатною для використання. Устаткування дозволяє контролювати відсоткове співвідношення параметрів.

Прилад поєднує можливості зважування і сушіння. Перший етап включає визначення маси зразка, який потім висушується. На наступному етапі проводиться повторний вимір маси та визначення різниці між результатами. Значення встановлюється автоматично на дисплеї пристрою. Терези-вологоміри обладнані так, щоб їх було зручно підключити до комп'ютера для роздруківки даних та занесення їх в електронну базу.

 

Де використовуються ваги-вологоміри

 

Для визначення відсотка вологості продукції ваги-вологоміри використовуються в:

  • сільськогосподарську сферу;
  • медицині;
  • будівельної сфери;
  • харчової промисловості.

Варто відзначити, що ряд пристроїв використовується для визначення вологи у сипучій продукції. Терези є невід'ємним обладнанням при збиранні врожаю під час його заготівлі в комори. Також обладнання використовується визначення стану кормів для тварин, харчової продукції.

У фармацевтиці та медицині прилади дозволяють оцінити та контролювати стан різних речовин. Залучені ваги й у лабораторіях вченими під час проведення різноманітних досліджень.

Точні ваги-вологоміри застосовуються установами, що спеціалізуються на охороні навколишнього середовища. Оцінка значень відбувається за кілька хвилин.

 

Переваги застосування ваг-вологомірів

 

Характерною перевагою ваг-вологомірів вважається простота експлуатації. Для роботи з ними не потрібно проводити спеціальне навчання. При виборі моделі необхідно враховувати наявність функціональних можливостей, які забезпечують максимальний комфорт у роботі та високу точність показань. Деякі пристрої оснащені опцією побудови діаграми та фіксацією дати проведеної процедури.

Пристрої бувають портативними та стаціонарними. Плюсом першого типу ваг є їхня мобільність, другі ж відмінно підходять для великих промислових підприємств. Ціна на пристрій, який служитиме довгі роки цілком доступна.

 

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner